Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy ten panel bedzie pasowac pod 2din?


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item684792573_klimatronik_panel_climatronic_audi_a4_b6_8e0.html

Koledzy niestety nie mam Etki i nie wiem czy w/w panel bedzie pasowac do mojej a4 ( b7 1.9 2005rok ).

Bede wdzieczny za kazda pomoc;)

Navi siedzi juz w aucie a ja klimy nie mam :kox::wallbash::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item684792573_klimatronik_panel_climatronic_audi_a4_b6_8e0.html

Koledzy niestety nie mam Etki i nie wiem czy w/w panel bedzie pasowac do mojej a4 ( b7 1.9 2005rok ).

Bede wdzieczny za kazda pomoc;)

Navi siedzi juz w aucie a ja klimy nie mam :kox::wallbash::blink:

powinien pasowac :) coprawda pisza ze panel z B7 zastosowany do B6 moze powodowac brak grzania szyby, ale jak zastosujesz z B6 do B7 to powinien dzialac :) ten konkretny panel ktory pokazales jest z 2004 roku a auto masz z ktorego miesiaca 2005?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item684792573_klimatronik_panel_climatronic_audi_a4_b6_8e0.html

Koledzy niestety nie mam Etki i nie wiem czy w/w panel bedzie pasowac do mojej a4 ( b7 1.9 2005rok ).

Bede wdzieczny za kazda pomoc;)

Navi siedzi juz w aucie a ja klimy nie mam :kox::wallbash::blink:

powinien pasowac :) coprawda pisza ze panel z B7 zastosowany do B6 moze powodowac brak grzania szyby, ale jak zastosujesz z B6 do B7 to powinien dzialac :) ten konkretny panel ktory pokazales jest z 2004 roku a auto masz z ktorego miesiaca 2005?

Nawet nie wiem.

Pozniej sprawdze i dam znac.

Strasznie malo tych klimatronikow pod 2 din :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety malo, ale mozesz jeszcze szukac w aukcjach jak ktos ma cale auto do sprzedania (na czesci) albo angliki itp. Mi tak sie udalo kupic kliamtronic pod 2 DIN za 200 PLN w eleganckim stanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie po co szukacie panelu pod 2DIN skoro on prawie niczym nie różni się od standartowego poza wymiarem przedniego panelu. Ja u siebie rozebrałem panel wyciągłem przedni plastik i na szlifierce lekko zebrałem boki.

Założyłem pasuje idealnie i nic nie widać. Zajęło mi to godzinę bo sie bawiłem. Koleś w B7 też tak zrobił pod RNS-E i wyszło zarabiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie po co szukacie panelu pod 2DIN skoro on prawie niczym nie różni się od standartowego poza wymiarem przedniego panelu. Ja u siebie rozebrałem panel wyciągłem przedni plastik i na szlifierce lekko zebrałem boki.

Założyłem pasuje idealnie i nic nie widać. Zajęło mi to godzinę bo sie bawiłem. Koleś w B7 też tak zrobił pod RNS-E i wyszło zarabiście

to jest tez rozwiazanie, ale nie kazdy lubi tego typu przerobki bo woli miec tak jak z fabryki:) Ja kupowalem tylko po to zeby zamienic sam front, a po zamianie sprzedalem klimatronik pod 1 DIN:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie po co szukacie panelu pod 2DIN skoro on prawie niczym nie różni się od standartowego poza wymiarem przedniego panelu. Ja u siebie rozebrałem panel wyciągłem przedni plastik i na szlifierce lekko zebrałem boki.

Założyłem pasuje idealnie i nic nie widać. Zajęło mi to godzinę bo sie bawiłem. Koleś w B7 też tak zrobił pod RNS-E i wyszło zarabiście

to jest tez rozwiazanie, ale nie kazdy lubi tego typu przerobki bo woli miec tak jak z fabryki:) Ja kupowalem tylko po to zeby zamienic sam front, a po zamianie sprzedalem klimatronik pod 1 DIN:)

Czyli mozna sam klimatronik rozebrac i zamienic same fronty nie obawiajac sie, ze pozniej nie bedzie dzialac nam np. grzanie tyl szyb??

W S6 C5 tak wlasnie zrobilem. Myslalem, ze w A4 tak nie mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej ja już dwa fronty zrobiłem tzn. zeszlifowałem ładnie boki i ktoś kto nie wie sie nie skapnie bo ten plastik sie nie topi szybko :) i ładnie sie go szlifuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie taki front do sprzedania chcetnie kupie pod navi z grzanymi fotelami,

ps. NUTI jade w poniedzialek przez wroclaw jak cos to doszlifujesz mi moj klimatroniik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samym frontem jest ciezko :( Mozna kupic panel pod klimatronik 2DIN i poprostu zamienic fronty i pozniej go sprzedac :) Albo tak jak NUTI pisze szlifowac, ale to juz rzecz gustu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w akcji desperacji ( jazda bez klimy ) zeszlifowalem swoj klimatronik. Dalej bede szukal ori ale jak na ta chwile spokojnie moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJTEK POKZ JAK WYSZLO SZLIFOWANIE I CZYM RO ZROBIłES , SORKI ZA CAPSSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJTEK POKZ JAK WYSZLO SZLIFOWANIE I CZYM RO ZROBIłES , SORKI ZA CAPSSS

Jutro porobie fotki.

Robilem na szybko bo i tak kupie panel pod 2 din( lubie jak jest ORI ) ale jakos to wyszlo.

Mozna, smialo zamienic sam front i bedzie chodzilo :)

A powiedz mi czy przyciski klimatronika tez mozna przelozyc?

Moge kupic klimatronik pod 2 din ale ma zniszczone przyciski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz grzane stołki? Jeśli nie to ja gdzieś tutaj u Nas widziałem taki panel bez grzanych foteli. :)

P.S. Też czekam na fotki. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz grzane stołki? Jeśli nie to ja gdzieś tutaj u Nas widziałem taki panel bez grzanych foteli. :)

P.S. Też czekam na fotki. :naughty:

Mam grzane stolki...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJTEK POKZ JAK WYSZLO SZLIFOWANIE I CZYM RO ZROBIłES , SORKI ZA CAPSSS

Jutro porobie fotki.

Robilem na szybko bo i tak kupie panel pod 2 din( lubie jak jest ORI ) ale jakos to wyszlo.

Mozna, smialo zamienic sam front i bedzie chodzilo :)

A powiedz mi czy przyciski klimatronika tez mozna przelozyc?

Moge kupic klimatronik pod 2 din ale ma zniszczone przyciski...

tak, bez problemu przelozysz same klawisze (ja u siebie pozamienialem te ladniejsze :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...