Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

asa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!! Witam!!!

Nie bardzo rozumiem o co chodzi... Myślę że mam licznik po 2 lifcie:D Jak się myle to popraw i powiedz o jaki konkretny Ci chodzi;p

Odnośnie licznika to chłopakom chodzi o cośik takiegoś:

6470874771.jpg

Tyle że ten jest przedliftowy :decayed:

Bo polift ma wyśfietlacz elektroniczny zamiast tarczki analogowej zegara i chyba inną czcinkę cyfer :mysli:

Jeżeli będziesz chciał zmieniać to zagadaj z kolegą Nosb jak będziesz na spocie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Plastuch a Ty wybierasz się gdzieś na spota? Może byśmy razem wyruszyli?! Mieszkam 10km od skarżyska:D w strone Końskich:D Razem lepiej:D

Opublikowano

Nono pogadamy o autach i kiełbace z gryla zjemy :good:

Ja namawiam chłopaków na mostki w tym tygodniu ale cos oni tacy nie gramotni :guma: Jak już się wszyscy zdeydują na jakieś konkretne miesce to polecimy :wink4:

Tyle że ja to sie ustawiam zawsze z tymi z kielc i okolic bo z chłopakami z ostrowca i starachowic się nieznam :confused4:

Pewnie niedługo sie zgadamy co do miejsca obserwuj temat spotów kieleckich

Sory za OT

Opublikowano

o prosze kolejna audiczka skarzyskowa :D

Opublikowano
  • Autor

a no pewnie:D[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 15:43_________________________________________________może niedługo będziemy robic spoty w skarżysku xD

Opublikowano

A tak podtrzymując idę tego tematu. Masz jakieś plany co do modowania autka czy zostawiasz pełną serię :decayed:

Opisz nam ją troche z wyposażnia w pierwszym poście :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładny zakup :good:, fotele i kierownicę bym zmienił na poczatek póżniej 17 i gleba.

udanego urzytkowania życzę

Opublikowano

Kierownicę? Hmm przecież ta jest ok, co innego jak by była ta z audi 80.

A nie planujesz pomalować ramki grilla w czarny mat? Świetnie to wygląda, sam by tak u siebie zrobił ale poszedłem w innym kierunku tj. chrom.

Chyba, że chcesz chrom :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Lubię chrom:D

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 19:50_________________________________________________Pomyślę jeszcze nad chromowanymi ramkami szyb:D[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 14:19_________________________________________________Rozkodowałem wyposażenie:D

X0A = National sales program germany

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C8N = Obręcz koła ze stopów lekkich 6 jx15h2 et45

G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.)

H6S = Opony 195/65 r 15 v

J1P = Akumulator

M4T = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa norma spalin: 1,6 l

Q1A = Siedzenia normalne

0JC = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas:

1AC = System przeciwblokujĄcy -abs-

1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki

2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz.

5RQ = Lusterko na wysięgniku (konvex) str. prawa

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

T6U = 4-cylinder gasoline engine 1.6 l unit 06b0.1 (aluminum)

0YC = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru:

3S0 = Bez poręczy dachowych

4UE = Lewo/prawo

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

8UC = Radio

8GD = Alternator

8RN = Eight speakers (active)

1KD = Hamulce tarczowe tył

1LZ = Hamulce tarczowe przod

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.