Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Problem z dziwnym dźwiękiem- sekwencja stag300


marcein

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

niedawno zalozylem sekwencje stag 300-4 wszystko jest ok po za tym ze słysze dziwny dzwięk przy dodawaniu gazu, jak wzrastają obroty, coś jakby pisk trudno to opisać, ma ktoś jakiś pomysł co to może być?? dodam ze występuje to tylko i wyłącznie na gazie, na paliwie jest ok. przy zmianie biegu wiadomo ze troche sie dodaje gazu i wtedy też słychać nawet delikatnie odczuwam to na pedale gazu?? na postoju przy dodawaniu gazu tez słysze,

ma ktoś jakiś pomysł??? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz reduktor i gdzie jest zamontowany? czy te odgłosy przenoszą się po karoseri?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

reduktor mam firmy tomasetto, samochod jest teraz u gazownika wiec nie zobacze ale o ile pamietam jest chyba zamontowany w prawym dolnym rogu komory silnika, ale o co chodzi z tym zamontowaniem to ma wpływ?? nie bardzo sie na tym znam szczerze mowiac. ale jak tylko bede przy aucie to zobacze tylko na co zwrócic uwage??

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem o jakim dzwieku mówisz ale czasem reduktor trzpieniowy zamontowany na podszybiu albo jakims poszyciu lubi buczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogóle to byś zmienil temat bo ty niemasz problemu ze stagiem ;) tylko z czyms innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak chociaz do konca to nie wiem z czym jest problem hehe :rolleyes: słysze ten dziwek jeszcze czasem ale juz nie zaglebiam sie w to bo chyba jest to nie do wykrycia, moze poprostu jakis element dostaje dziwnych wibracji bo gazownik caly dzien ogladal kombinowal i mowi ze jeszcze sie z takim czyms nie spotkał. (może ja mam wyczulony sluch i zwracam uwage na szczegoly), jak sie nic nie rozsypie to niech jezdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale elektronika to chyba nie wydaje takiego dźwięku co?? a może jakaś rolka ci sie sypneła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było słychać cykanie, okazało sie że tak cewki pracują.

Dodam, że było to tylko na gazie.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 21:04_________________________________________________Dodam tylko ze Stag 300 to porządna instalacja gazowa, przejechałem na niej 56 tys. km. Nigdy nie było z nią problemów.

Pozdrawiam.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz wtryski lpg bo jeśli dobrze rozumiem to stag 300 to sama elektronika tak

tak stag 300 to tylko komputer, kabelki, czujniki i przełącznik reszta jest dowolna, choc AC chyba sprzedaje jakieś zestawy z reduktorami i wtryskami co nadal niezmienia faktu że stag 300 to tylko komputer.

Jak wtryski było slychać to stawiam na valteki lub podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...