Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mocny dizel z Dynosoftu ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tym opisie z linka, wyjaśnili że te przeciągnięcia to po krótkim włączeniu nitro

Za przeproszeniem, gówno prawda.

Moment i moc muszą być na takich wykresach funkcjami.

A ten wykres nie jest.

Bo dla 2800 rpm posiada 2 różne wartości w tym samym czasie, a fizyka temu przeczy.

Podobno to by uslizg sprzegla przy strzale nitro i w sumie mozna sie z tym zgodzic.

wówczas przebieg krzywej jest płynny a nie urwany...

pomiar dla mnie jest niepoprawny

co nie zmienia faktu, że jest mega kox :wink4:

Opublikowano

...

co nie zmienia faktu, że jest mega kox :wink4:

No właśnie, auto jest znane z zawodów i nie ma co się przyp... do wykresu bo na żywo pokazywało co potrafi

Opublikowano

caly czas pisze, ze dla mnie troche to dziwne , choć żaden fachowiec ze mnie .

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=7058

tu plynnie :decayed:

i nie ublizam tu zadnej firmie tuningowej , bo golfik jest wypas max :cool1:

Opublikowano

Panowie za poważną jesteśmy firmą aby sobie jaja z wykresów robić,auto ma takie duże 2 spręzarki (biturbo)aby je pobudzić , potrzeba nitra,do 3 tys obr nic sie nie dzieje a pozniej jest taki strzał doładowania że każde sprzęgło sie uslizgnie,z tego powodu min. nie jezdzimy w tym sezonie z braku sprzęgła, które przeniesie ponad 800Nm,coprawda mamy juz na stanie sachsa 2 tarczowego ale trzeba do niego zrobic koło jednomasowe.Auto ma więcej koni niż na wykresie bo pod koniec pomiaru nitro nam sie skończyło:(.Drugim potwierdzeniem że auto ma duzo koni jest to jakie czasy robiło w zeszłym sezonie za sterami Gula,najpierw z Rykach 10,960 ET a pozniej 10.770 ET w kamieniu śląskim,filmiki można zobaczyc na stronie www.dynosoft.pl a dokładny opis auta w tym artykule:

http://furious.pl/article/golf-dynosoft/index.htm

Opublikowano
  • Autor

i w tym momencie mozna zakonczyc spekulacje na temat wykresu ...

:hi:

Opublikowano

i w tym momencie mozna zakonczyc spekulacje na temat wykresu ...

:hi:

Zupełnie nie rozumiem dlaczego mamy zakończyć spekulacje nad POPRAWNOŚCIĄ pomiaru skoro pomiar ten jest błędny ? I podaje różne wartości...

Jedna sprawa, że auto ma kox i moc i niuty

a druga sprawa, że wykres prezentuje dwie wartości przy konkretnych obrotach...

Opublikowano
  • Autor

i w tym momencie mozna zakonczyc spekulacje na temat wykresu ...

:hi:

Zupełnie nie rozumiem dlaczego mamy zakończyć spekulacje nad POPRAWNOŚCIĄ pomiaru skoro pomiar ten jest błędny ? I podaje różne wartości...

to znaczy co chce dalej kontynuowac ... ?

wymyslac kolejne teorie co jest nie tak,co moze byc nie tak albo co bylo nie tak .... ???

przeciez wszystko zostalo juz napisane [nawet przez sam Dynosoft] jak nie w tym watku to na streetracing'u ...

Opublikowano

Spoko można zakończyć temat stwierdzeniem, że czekamy na poprawny pomiar :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.