Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Poważny problem po remoncie głowicy proszę o pomoc??


darekaudi4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na poczatek napisze ze nie chodzi o moje auto ale tez A4 1.9 tdi 110km,auto totalnie zamulone porownywalne przyspieszenie z maluchem!! otoz koledzy robili w zakladzie remoncik glowicy ,wymiana uszczelki pod glowica ,zawory ,i stwierdzili ze powycierane sa krzywki na walku wiec stwierdzili ze trzeba wymienic walek rozrzadu ,po poszukiwaniach nie mogli znalesc od AFN ale po ogledzinach walka od skody fabii 1.9 tdi rok 2004 stwierdzili ze jest taki sam w co nie chce mi sie wiezyc bo 2004 r to silnik na PD wiec i walek tez napewno jest inny , VAG nie pokazal bledow bledow kat wtrysku byl okolo 42 wiec znosnie . Myslicie ze to bedzie ten walek rozrzadu??? Jak widzialem wlasciciela to normalnie piana z mordy i chlopaki rozbieraja rozrzad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt to jedno a wznios plus kąty krzywek na wałku drugie. W PD na bank sa inne kąty i czasy otwarcia zaworów (chyba że VW aż tak oszczędza...) niż w starym VP (PD podaje paliwko w krótszym czasie czyli mozna dłużej napełniac/wypróżniac komorę spalania na mój rozum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moja wina ze tacy koledzy sie trafili ,jak to ja bym robil to napewno bym czegos takiego nie zrobil :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...