Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Błąd "pozycjonowanie swiateł"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Moze ktos z kolegow juz mial taki problem a pisze gdyz serwisanci gdzie stoi moj samochod tylko drapia sie po glowie...

Jakis czas temu mialem wypadek w ktorego wyniku lewe strona samochodu troszke byla naruszona i nie obylo sie bez wymiany nowego przedniego swiatla. Lampa xenonowa zostala nowa zakupiona przez serwis wmontowana i o dziwo caly czas wyskakuje blad pozycjonowania swiatel VAG nie moze sie polaczyc ze sterownikiem, sprawdzili instalacje i wszystko jest w porzadku....a mimo to blad jak byl tak jest a swiatla po uruchomieniu samochodu jak sie kiedys ustawialy tak teraz za chiny nie chca...

Czy ktos moze naprowadzic mnie i moich serwisantow na jakis kierunek myslowy w ktorym nalerzy isc... :)

Bede wdzieczny za wszelkie rady

pozdrawiam

Opublikowano

vag nie laczy sie ze sterownikiem a wywala blad ? ... z innymi sterownikami sie laczy ... ?

podaj dokladny numer bledu ...

xenony w vag'u to kanal 55 ...

jakim Vag'iem sie posluguja panowie w warsztacie ?

czujniki poziomowania ksenonow sa sprawne ?

Opublikowano
  • Autor

Jest to autoryzowany serwis AUDI....wiec powinni wszystko wiedziec

O numer bledu musze sie ich zapytac , odnosnie kolejnego pytania tak z innymi sie laczy bez problemu

Opublikowano

może bezpiecznik...

Opublikowano

Zmien warsztat bo tam jakies polglowki pracuja.

Opublikowano
  • Autor

Tez mysle o zmianie warsztatu :) ale poki co to bedzie szlo na szkode ktora sie ten serwis zajomowal wiec musze juz tam zostac poki sie ta sprawa nie zakonczy, ale poszedlem po rozum do glowy i kazalem im sprawdzic przy mnie sterownik i co sie okazalo o niebiosa sterownik padniety...koszt nie maly bo ponad 1000zl ale ze wszystko chodzilo tip top przed wypadkiem to i to zalacza jako zalacznik do szkody....sprawa w toku zobaczymy co bedzie dalej ;)

Opublikowano

sprawdzili instalacje i wszystko jest w porzadku...

kazalem im sprawdzic przy mnie sterownik i co sie okazalo o niebiosa sterownik padniety...koszt nie maly bo ponad 1000zl

no to ladnie ... co to za warsztat ... ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.