Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Zgrzytajaca trójka


grzes2132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów i panie :hi:. Poraz kolejny zwracam sie do Was z moim problemem a mianowicie ostatnio podczas zmiany biegu na trójke zazgrzytała , powtózyło sie to jeszcze kilka krotnie ale nie zawsze reszta biegów wchodzi bez problemów zaczynam sie martwic ze rozwala mi sie skrzynia czy na to zdazenie moze miec wpływ poducha pod silnikiem bo chyba takze mam do wimiany a to dlatego ze mam wrazenie jakby drgał tłumnik wręcz stukał o podłoge lecz wszystkie gumy tłumnika sa całe a przestrzeń pomiedzy tłumnikiem a podłoga jest spora . :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlego miałem to samo z trójką. Właśnie odebrałem auto z warsztatu. KOszty: synchronizator 3 biegu 165zł, łożysko 100zł, robocizna 600zł, olej 75w 90 120zł. Godzinę temu żona dzwoni że stoi na drodze, wcisnęła sprzęgło i już nie odbiło. Mechanior podjechał i okazało się że sprzegło zapowietrzone. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlego miałem to samo z trójką. Właśnie odebrałem auto z warsztatu. KOszty: synchronizator 3 biegu 165zł, łożysko 100zł, robocizna 600zł, olej 75w 90 120zł. Godzinę temu żona dzwoni że stoi na drodze, wcisnęła sprzęgło i już nie odbiło. Mechanior podjechał i okazało się że sprzegło zapowietrzone. :decayed:

Miałem identyczną sytuację, po naprawie skrzyni, rundka po mieście i przed domem sprzęgło już nie odbiło. Zmieniłem mechanika. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mechanika nie mogę narzekać. W awaryjnej sytuacji podjechał, pomógł żonie. Ja po powrocie z pracy pojechałem do niego i odpowietrzył mi sprzęgło (oczywiście bez ponoszenia kosztów) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...