Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czy podejdzie podłokietnik od A6 C5 ?


Bart79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie czy może ktoś sprawdzał czy do A4B6 podejdzie podłokietnik z A6C5 wyglądają identycznie i niewiem co robić czy zamawiac czy to nie podejdzie. Niestety do a4 niema wielkiego wyboru w podłokietnikach a z A6 jest troche.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa mocujaca wyglada na taka sama (ale musialbys sprawdzic czy wysokosc tej lapy jest taka sama). Wydaje mi sie ze klapka podlokietnika w B6 jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a6 jest inny mechanizm opuszczania podłokietnika kosztem miejsca w środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie interesuje, znalazłem na allegro podłokietnik pasujący do A4 i A6. Ze zdjęć wygląda że to ten nowszy od B6 lub C5. Ponawiam więc pytanie czy jeśli chodzi o montaż to podejdzie i nie będize jakichś dziwnych szpar/prześwitów związanych z niedopasowaniem do samochodu?

A przy okazji jak określić kolor tapicerki? czy kod N3A/LC coś mówi? czy odpisałem coś niekompletnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff to dobrze bo sie napaliłem wczoraj ale i tak sie okazało, że kolor nie pasuje. Mam całe wnętrze na jasno szaro, cholerka ciężko cokolwiek znaleźć. Jaki już jest to czarny albo przechodzący w beż. Ceny ASO są zabójcze, z resztą na ebay nawet niemcy nie mają tego za dużo i cena podobna do ASO. Chyba trzeba jeszcze poczekać bo chyba dzięki podobieństwu z B7 mamy takie ceny dla B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...