Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Elektroniczny problemik


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie mam 2 problemiki...

1.od wczoraj pojawiaja mi sie lampka ABS i ESP podczas chamowania z wiekszej predkosci poniewaz jak jade wolno krece sie po miescie to ok ale z wiekszej(moze ok 60km) predkosci na "wyswietlacz" wskakuja wlasnie lampka ABS i ikonka ESP... co to moze byc????

2.a Drugi problem to taki... problem otwierania szyb elektrycznie... ktory trwa ok 2 miesiecy wsumie.. jak mam drzwi otwarte i kluczyk na zaplonie to niemoge otworzyc szyb elektrycznie z czym niebylo problemu wczesniej a jak tylko zamkne drzwi szybki zjezdzaja...hmm takie niezreczne cosik:( i strone kierowcy musze trzymac przycisk jak chce zjechac czy sie podniesc szyba a pasazera strona tylko klikne (napewno wiecie) i szybka zjezdza sama i sie podnosi tez sama..

Z Gory Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie mam 2 problemiki...

1.od wczoraj pojawiaja mi sie lampka ABS i ESP podczas chamowania z wiekszej predkosci poniewaz jak jade wolno krece sie po miescie to ok ale z wiekszej(moze ok 60km) predkosci na "wyswietlacz" wskakuja wlasnie lampka ABS i ikonka ESP... co to moze byc????

a jak depniesz po hamulcach ostro to ABS zadziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczeze ze niewiem... i jeszcze jedno z tymi lampkami.. autko stalo tydzien bez jazdy i zaczelo sie to wlasnie po moim powrocie....

to sprzwdz jak zachowuje sie pedal przy gwaltownym hamowaniu (czy czuc jakies roznice) i czy ABS w ogole sie "odzywa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pod VAG-a jeżeli masz możliwość.

Co do szyby to może coś z wiązką w drzwiach,skoro strona pasażera działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zaczela mi mrugac ikonka swiec zarowych..

Zapisany jakiś błąd. Lampka ta może oznaczać dużo rzeczy (błędów). Musisz podpiąć VAG-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szyb to na 100% wiazka.Lubi sie przerywac.Otworz drzwi i miedzy zawiasami w oslonie jest wiazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

I nastala smieszna sytuacja:)

Lampki sie niepokazuja przynajmniej od 2h a wlasnie przejechalem ok 60km wiec niewiem moze cos sie pozmienialo przy chamulcach albo jakies czujniki:) iale podepne pod kompa jak tylko misie uda najwczensniej sprawdzic bledy( ja sie niemyle to sie zapisuja)... co do szyb to tak Racja zerknolem do wiazki miedzy dzrwiami i mialem jeden kabelek juz na wykonczeniu wsiensie rozerwany i to wlasnie ten od szyb zrobilem mu laczenie i szybki chodza jak trzeba... ale przy nastepnej wizycie u mechanika to powiem zeby na to zerkneli bo 2-3 kabelki maja tez izolacje nadcieta:/...

Dzieki za pomocne slowa i wiem ze trzeba autko Zvagowac:) robiel to ok 2 miechy tewmu niebylo bledu... i sie zaczelo:/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...