Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Uszczelka obudowy komputera silnika


MrWho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Panowie poprzedni właściciel musiał odkręcać dolną część obudowy komputera i podwinęła mu się uszczelka... Czego następstwem oczywiście było przeciekanie wody do środka...

Panowie etka nie znajduje tej uszczelki... do tego na zdjęciu jest zupełnie innego kształtu...

Poratujcie numerem tej uszczelki bo samochód rozkręcony stoi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... u mnie to samo... nie dokręcili łajzy 5tej śruby do której jest dojście po zdjęciu podszybia i woda leciała... uszczelki na szczęscie nie wymieniałem

silikonem nie wystarczy? kompletnie walnięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sęk w tym, że ona się podgięła i dokręcili dupki i jest w 2 miejscach praktycznie przecięta, kawałek jest nie ciekawy :/ więc tylko wymiana... sylikonem nie chcę robić bo jak kiedyś przyjdzie się to wyjąć to będę musiał rwać to na siłę...

Z tego co patrzyłem w etce to według zdjęcia idzie taka sama jak w passacie ale znajac etke rysunki są poglądowe ( zwłaszcza, że uszczelka w realu wygląda zupełnie inaczej ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylikonem nie chcę robić bo jak kiedyś przyjdzie się to wyjąć to będę musiał rwać to na siłę...

no widzę pożądna firma - właśnie po takim właścicielu chcę kupić następny samochód

pozdrawiam i tak trzymać

próbowalem znaleźć tę uszczelkę ale w mojej etce ani na wersji online nie ma podanego numeru - może ktoś inny zapoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylikonem nie chcę robić bo jak kiedyś przyjdzie się to wyjąć to będę musiał rwać to na siłę...

no widzę pożądna firma - właśnie po takim właścicielu chcę kupić następny samochód

pozdrawiam i tak trzymać

próbowalem znaleźć tę uszczelkę ale w mojej etce ani na wersji online nie ma podanego numeru - może ktoś inny zapoda

Heh no niestety taki już jestem :P Stare auto sprzedałem w stanie idealnym, pukały 2 wahacze to dodałem dla kolesia nowe w bagażniku...

Co do uszczelki to obawiam się, że nie występuje :( Z tego co widzę to pod obudowę filtra powietrza idzie taka sama ( także w vw-passat ) chyba a4 budowali tak, żeby lepiej było składać anglika/europe... na rysunkach poglądowych w etce jest taki sam rysunek ja w passacie i jest to nie prawda... bo w passacie o ile mi wiadomo ta szczelinka jest mniejsza... i jest właśnie taka uszczelka jak na rysunku ( przewlekana 2 śrubami ) a a4 tak nie ma jest duża uszczelka jakieś 15x20cm piankowa :) 10x10mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, zadzwoń do ASO i podpytaj (...jeśli jeszcze tego nie próbowałeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... no nie chodziło mi o silikon taki żebyh to skleił... źle się wyraziłem

wypsikałem to po prostu czymś białym (spray silikonowy?) i to tak dość ostro żeby woda się nie dostała...

no ale to już OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka jako osobny element nie wystepuje.

Do kupienia razem z gorna pokrywa ECU.Cena okolo 70zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy się jasno wyraziłem chodzi mi o uszczelkę POD dolną pokrywę, czyli między karoserie a dolną część obudowy komputera silnika...

Bart-S - dzwoniłem do aso - "Chyba występuje razem z dolną obudową", a będzie pasowała od czegoś innego, gdzieś idzie indziej, w vw, skodzie, - "Nie wiem, musi Pan szukać" - więc lipa :( Pozostaje mi dokupienie uszczelki na metry :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...