Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dawka paliwa


Gość Goodspit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) Człowiek się uczy całe życie i głupi umiera wiec tak wcześniej napisałem ze u mnie dawka to 3,6 i tak jest ale na zimnym silniku a na rozgrzanym pokazuje 2,6 - 2,8 niestety nie mogę tego vagiem skorygować bo mnie wyskakuje ze mam nie legalnego vaga lub nie zarejestrowanego jeden rympał powiedzcie czy tak ma być czy mam podjechać do pompiarza niech mi to skoryguje ?? przyznam przy okazji ze od pewnego czasu nie mogę przekroczyć 160 km /h idzie ładnie i dalej jak by normalnie nie miał siły :) macie jakiegoś pomysła ??z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) Człowiek się uczy całe życie i głupi umiera wiec tak wcześniej napisałem ze u mnie dawka to 3,6 i tak jest ale na zimnym silniku a na rozgrzanym pokazuje 2,6 - 2,8 niestety nie mogę tego vagiem skorygować bo mnie wyskakuje ze mam nie legalnego vaga lub nie zarejestrowanego jeden rympał powiedzcie czy tak ma być czy mam podjechać do pompiarza niech mi to skoryguje ?? przyznam przy okazji ze od pewnego czasu nie mogę przekroczyć 160 km /h idzie ładnie i dalej jak by normalnie nie miał siły :) macie jakiegoś pomysła ??z góry dzieki :)

Proponuję zrobić korekcję, bo to jest za duża dawka. Proponuję ustawić od 3,2 mg/skok do 4,6 mg/skok oczywiście na 90'C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak musze skoczyć do kogoś kto ma zarejestrowanego vaga bo na swoim moge zmieniać tylko nie moge tego zapisać bo mi własnie wyskakuje ze vag nie zarejestrowany i po zgaszeniu silnika i uruchomieniu jest jak było :) nie zmienia sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy ta dawka taka zła.

Ja rowno chodzi na wolnych to bym nie ruszał.

A ja Ci to spac nie daje... to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mając ustawioną dawkę paliwa na poziomie 3mg , FIS dobrze będzie wyświetlał średnie spalanie? U mnie Przy takiej dawce Fis nie oddaje rzeczywistego spalania nawet o 2L się myli, czyli pali 7l a pokazuje 5L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tą rozbieżność między fisem a rzeczywistym spalaniem da się gdzieś korygować, nie pamiętam w której grupie, poczekaj może któryś z chłopaków podpowie. Dawkę którą masz ustawioną moim zdaniem idealny kompromis między mocą a spalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...