Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 - 1,6] Dziwne nieregularne gasniecia silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Niestety nie znalazlem na forum odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie... Jesli takowa jest a slabo szukalem to sorka. Panowie...problem w tym, ze czsami gasnie mi silnik przy niskich obrotach kiedy auto jest juz rozgrzane... Nie jest to regularne lub poprzedzone jakims konkretnym dzialaniem... Czasem jezdze dwa dni bez problemu a czasami potrafi 3-4 razy dziennie zaczac sie dlawic kiedy stoje na swiatlach po czym po dodaniu lekko gazu zgasnac... Problemu z odpaleniem po zgasnieciu nie ma zadnego. Zaden ze mnie mechanik wiec licze, ze Wy cos tu poradzicie.

Z gory wielkie dzieki,

pozdrawiam,

Lukasz

Opublikowano

No cóz to mogą byc naprawde rozne rzeczy... Mozesz spróbowac Poleciec do mechanika i zrobic VAG test ale nieiwem czy cos wykaze... Ja tez zawielkim mechanikiem nie jestem ale co nie co tam wiem... Musisz poczekac az zajma sie twoim tematem specjalisci..

Pozdrawiam :quattro:

Opublikowano

auto jest zamulone? więcej pali?

Przydałoby się sprawdzić Vagiem

Przyczym może być trochę dlatego trzeba więcej informacji.

Opublikowano
  • Autor
auto jest zamulone? więcej pali?

Przydałoby się sprawdzić Vagiem

Przyczym może być trochę dlatego trzeba więcej informacji.

no wlasnie nie jest ani zamulone ani nie pali wiecej... wszystko w normie... po prostu ni stad ni z owad zaczyna sie dusic i gasnie...

Opublikowano

a gdzie tankujesz???

Opublikowano

Może paliwo ??? :cry:

[ Dodano: 30-04-2007, 20:48 ]

A czy szarpnięcie przy 140 też może byc przyczyną ??

Opublikowano
  • Autor
a gdzie tankujesz???

w polsce zawsze na shellu ale obecnie jestem w danii i tankuje tu na jednej z lepszych stacji ulepszona 95 (nazwa 95 nitro 3000). W ogole tu paliwo to troche porazka... normalna to 92 oktany, max to 95... a na niektorych shellach mozna v-power 97 oktanow spotkac.

problem zaczal sie w danii... ale dopiero jakies 3-4 tygodnie temu a jestem tu od 3 miesiecy.

[ Dodano: 07-05-2007, 23:11 ]

Panowie a moze to pompa paliwa pada? Jakosc paliwa to chyba nie tedy droga, bo Dania to nie Polska i tu raczej paliwa nie chrzcza. jezdze tu na 95 lub V-power 97 i autko calkiem dobrze sobie radzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.