Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

tryb serwisowy w a3 włączamy :gasząc silnik w ciagu kilku sekund naciskamy manetke wycieraczek w dol (pojedyncze przetarcie),sprawa przydatna np na myjce,ale tez zimą bo mozna podniesc wycieraczki na noc. pozdro :)

:notworthy:

albo VW Passat CC

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od funduszy.. marzy mi się A5, ale są moim zdaniem za drogie... 130 tys za 2007 rok to bardzo dużo... myślę nad trzema opcjami A4 B8, A6 C6 albo VW Passat CC. co będzie? to zależy jakie fundusze będę miał na auto i co będzie w lepszym stanie w tej kasie

grubooooo :kox:

a nie lepiej kupić a4 b5?? co bedziesz rezał w Passku CC ? :mysli::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Passku CC jest mnóstwo rzeczy do rezania (m.in. R-line - coś w stylu S-line), ale następca raczej będzie dupowozem bo chciałbym kupić jakiegoś starego vaga żeby modzić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Passku CC jest mnóstwo rzeczy do rezania (m.in. R-line - coś w stylu S-line), ale następca raczej będzie dupowozem bo chciałbym kupić jakiegoś starego vaga żeby modzić :gwizdanie:

ale to już są pewnie koszta zeby wymodzic passka CC :kox:

kup w ładnym nie dotyranym stanie a4 b5 mówie Ci i rezaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b5 nie wrzucę w leasing.. :decayed: dlatego będzie raczej coś z tej trójki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale B8 jest akurat najmniej atrakcyjna cenowo :cool1: jest jeszcze czas, zobaczymy jak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci, że troszkę szkoda bo to naprawdę wdzięczne auto, które mnie pozytywnie zaskoczyło.. ale mam nadzieję, że następne będzie równie fajne lub nawet lepsze... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny chętny na moje auto :decayed: pytanie czy chcesz go odkupić czy przejąć leasing. jeśli chcesz go kupić to sierpień/wrzesień, a jak chcesz przejąć leasing to możemy gadać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx, pokazywałem Twoje auto żonie. Bardzo jej się podoba ta A3 jednak kategorycznie stwierdziła, że nie chce auta w manualu :wallbash: teraz jeździ aurisem z automatem i kategorycznie postawiła warunek, że następne auto też tylko z taką skrzynią. Dlatego masz wolną rękę w sprzedaży :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż szkoda, ale miło mi, że auto się podobało :hi: to może będzie chciała A6 3.0 tdi w automacie z 2007 bo w chwili obecnej mamy na sprzedaż? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny chętny na moje auto :decayed: pytanie czy chcesz go odkupić czy przejąć leasing. jeśli chcesz go kupić to sierpień/wrzesień, a jak chcesz przejąć leasing to możemy gadać :gwizdanie:

raczej odkupic... jakby co miej mnie na uwadze, a jakby sie trafila ladna A3eczka wczesniej to na pewno przyjedzie na spota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj wcześniej tylko czekaj na moją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż szkoda, ale miło mi, że auto się podobało :hi: to może będzie chciała A6 3.0 tdi w automacie z 2007 bo w chwili obecnej mamy na sprzedaż? :decayed:

Już raczej poczeka na moje A4 choć boi się nim jeździć bo niby za szybki i trudno zapanować nad mocą :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż szkoda, ale miło mi, że auto się podobało :hi: to może będzie chciała A6 3.0 tdi w automacie z 2007 bo w chwili obecnej mamy na sprzedaż? :decayed:

Już raczej poczeka na moje A4 choć boi się nim jeździć bo niby za szybki i trudno zapanować nad mocą :polew: :polew:

Przecież na twoje jest juz rezerwacja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - ile czasu jest? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...