[B5 AVV] Odkodowanie radia

and9

Witam ,moje radio w aucie przestało grać po chwilowym odłączeniu akumulatora,nie posiadam książki do radia ani kodu,może ktoś zna jakiś generator kodów ,moje radio ma symbol AUZ1Z2A7006310.Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Nie ma. Udaj się do ASO i za jakieś tam pieniążki podadzą ci kod.

Witam.

Jesli jest to Concert lub Chorus - kłania sie motorola .Chyba ze masz symphony - wtedy trzeba walczyc z panasonickiem.Jest to temat do opanowania - wiec albo ASO lub okoliczny elektronik.

Pozdrawiam.

Krzysiek

Witam. Ostatnio w moim nowym nabytku zmieniałem to i owo, czyściłem klemy akumulatora i zdziwko mnie wzięło jak po podłaczeniu aku wyswietlił się napis z prośbą o podanie kodu :shocked:. Niestety ale nigdzie nie znalazłem kodu do radia, w żadnych papierach itd, sprzedajacy równiez nic nie miał. Radyjko to Blaupunkt Laussane Cd30. Zacząłem szukać w necie jakiś sposobów na odkodowanie radyjka, jednak bez rezulatatów. W końcu trafiłem na stronkę www.unlockforum.com. Wpisałem dane swojego radyjka (numer seryjny i jeszcze jeden numerek) i juz po 3 minutach miałem kod do radia. Co najlepsze okazało się, że gościu który mi podał ten kod jest z Polski.

Pomaga w odkodowaniu wszystkich mozliwych radii samochodowych. Jesli kod jest z bazy kodow philips, grundig (audi opel,BMW VW) odpłatnie 10zł, a także ford serii V ,opel CDR 500 ,2005 ,CHRYSLER- odpłatnie 30 zl Kontakt- email:[email protected] tel 509674475 GG 6005324. Szczerze polecam tego gościa!!!

Już myślałem o wystawieniu radyjka na Allegro, co by sobie jakiś spec je rozkodował. W serwisie elektronicznym gościu mi krzykną 70 zł za rozkodowanie :shocked:, jak samo radio może ze 100 zł jest warte. Więc na razie jestem happy :>