Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaraz sie postrzelisz albo kogoś i bedzie po imprezie.

Grzesiu dajcie mu pistolet na kapiszony :wink4:

Prezes Ciebie postrzelę bo jak jedziesz to kolegów nie widzisz :tongue4:

widziałem że wyprzedzanie wszystkich Ci się podoba bardzo bo śmigałeś do każdego :>

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zaraz sie postrzelisz albo kogoś i bedzie po imprezie.

Grzesiu dajcie mu pistolet na kapiszony :wink4:

Prezes Ciebie postrzelę bo jak jedziesz to kolegów nie widzisz :tongue4:

widziałem że wyprzedzanie wszystkich Ci się podoba bardzo bo śmigałeś do każdego :>

ja jesten anglik jeżdzę lewą stroną - zawsze jak jadę to patrzę czy gdzieś tam nie działasz [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:31_________________________________________________gdzie można w Ostrowcu przyciemnić szyby??
Opublikowano

W ostr chyba nie ma dobrego speca od tej roboty ,pytaj Michała lub Jacka gdzie przyciemniali bo maja zrobioną ściemę profesjonalnie

Opublikowano
  • Autor

W ostr chyba nie ma dobrego speca od tej roboty ,pytaj Michała lub Jacka gdzie przyciemniali bo maja zrobioną ściemę profesjonalnie

bedzie pretekst żeby w końcu Jacka odwiedzić :gwizdanie: :good:
Opublikowano

jak wygląda temat hali ??? Będzie granko ???

Zarezerwowałem wstępnie na czwartek 18.00-19.00

Możemy już dziś.Jest ktoś chętny.MIn. 10 osób

Opublikowano

jak wygląda temat hali ??? Będzie granko ???

Zarezerwowałem wstępnie na czwartek 18.00-19.00

Możemy już dziś.Jest ktoś chętny.MIn. 10 osób

Ja dziś mogę jak najbardziej

Opublikowano

gramy w czwartek o 18-19 ;D staszic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

byłem wczoraj na miedziance zobaczyć czy jest coś ciekawego i co znalazłem- była moja srebrna B6tka- już 3 raz właściciela będzie zmieniała w ciągu 1roku- nie fartowne auto ale i tak jak już wsiadłem ciężko było wysiąść gęba mi się cieszyła jak rzadko. drzwi poprawione tragicznie- już warstwa lakieru zdarta. ale moje dzieło wpakowania radia z B5 w ramkę z b6 pod normalne radio dalej było :polew: :polew: :polew: :polew: . tylko nie spojrzałem na przebieg- chciaż tam był w miarę realny coś ok 220k.

Bolek a gdzie Ty sprzedałeś tego leona Twojego?

Opublikowano

Do Kazimierzy Wielkiej.

Będzie ktoś dziś?

Opublikowano

czyli dziś chyba się nic nie będzie działo. W takim razie mam nadzieję, że zbierzemy ekipe na czwartkową halę :naughty:

Opublikowano

Ja sobie hale w tym tyg odpuszczę bo nie chce mieć zakwasów na imprezie sobotniej :)

Opublikowano

Ja sobie hale w tym tyg odpuszczę bo nie chce mieć zakwasów na imprezie sobotniej :)

eeeeee szefunciuuu... nie fisiujemy :) gramy gramy nic nie odpuszczamy...nad zakwasami popracuje się w sobotę...i szybciutko miną :gwizdanie:

Opublikowano

a zaprawa musi jakaś być :wink4:

Opublikowano

Nie chce ktoś kupić kołpaków ori 16' do audi?Tanio

Będzie 10ciu na piłkę? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Będzie 10ciu na piłkę? :naughty:

moze ja przyjdę- mam w piątek c**j..we szkolenie a po ostaniej piłce miałem wolne 3tygodnie :polew: :polew:
Opublikowano

Będzie 10ciu na piłkę? :naughty:

moze ja przyjdę- mam w piątek ch***..we szkolenie a po ostaniej piłce miałem wolne 3tygodnie :polew: :polew:

Nie ważna przyczyna..ważny skutek...proponuję powtórzyć :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Będzie 10ciu na piłkę? :naughty:

moze ja przyjdę- mam w piątek ch***..we szkolenie a po ostaniej piłce miałem wolne 3tygodnie :polew: :polew:

Nie ważna przyczyna..ważny skutek...proponuję powtórzyć :cool1:

przyszło mi to do głowy ale może jakieś lip.ne zwolnienie sobie załatwię :polew:
Opublikowano

Będzie 10ciu na piłkę? :naughty:

moze ja przyjdę- mam w piątek ch***..we szkolenie a po ostaniej piłce miałem wolne 3tygodnie :polew: :polew:

Nie ważna przyczyna..ważny skutek...proponuję powtórzyć :cool1:

przyszło mi to do głowy ale może jakieś lip.ne zwolnienie sobie załatwię :polew:

Przyjdź Prezes na halkę...jak potem pójdziesz po to zwolnienie, będziesz bardziej wiarygodny :polew:

Opublikowano

No i niby tylko 6...ale zabawa lux :wink4:

prognozowałem że dziś będę roslinką....a tu prosze nic zero...żadnych zakwasów itp :gwizdanie: :cool1:

Panowie ostatni dzionek...hehe do zobaczenia po drugiej stronie mocy :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

No i niby tylko 6...ale zabawa lux :wink4:

prognozowałem że dziś będę roslinką....a tu prosze nic zero...żadnych zakwasów itp :gwizdanie: :cool1:

Panowie ostatni dzionek...hehe do zobaczenia po drugiej stronie mocy :evil: :evil: :evil:

ku mojemu zaskoczeniu, również zakwasów brak..oby nie pojawiły się jutro :tongue4:

Nowacek....Niech moc będzie z Tobą!!! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.