Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie ostatni dzionek...hehe do zobaczenia po drugiej stronie mocy :evil: :evil: :evil:

zapraszamy :kox: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe prezes jaki Ty dowcipny jesteś :>,

Opublikowano

jak dobrze kojarze....łukaszu ciebie czeka to za rok :wink4:

więc wiesz pogadamy zobaczymy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

jak dobrze kojarze....łukaszu ciebie czeka to za rok :wink4:

więc wiesz pogadamy zobaczymy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

uuuulala cóż za newsy się tu pojawiają :good:

Opublikowano

oj tam oj tam :tongue4:

Opublikowano

Avensis to największy wróg każdego użytkownika audi... jak widze na drodze avensis to warczę a kierowcy avensis wszyscy zapadają na chorobę :kox:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:41_________________________________________________Kierowcy Avensisów głosują na PIS

Opublikowano
  • Autor

Kierowcy Avensisów głosują na PIS

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak widze na drodze avensis to warczę

dobrze że tylko warczysz a nie jeszcze gryziesz kierownice :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nowaczek wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Opublikowano

No i będą zakwasy jak licho po tej halówce :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no tak Człowiek w pracy do 22 siedzi a Ci sobie po hali lataja

Opublikowano

Dobrze powiedziane "latają" bo grę po 4 w drużynie nie można inaczej nazwać :gwizdanie:

Opublikowano

Dobrze powiedziane "latają" bo grę po 4 w drużynie nie można inaczej nazwać :gwizdanie:

Jest progres... dwóch więcej niż tydzień temu :naughty:

Opublikowano

damy rade...troche z rana się nie chciało wstać ale teraz jest oki :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

damy rade...troche z rana się nie chciało wstać ale teraz jest oki :gwizdanie: :cool1:

Czy kolega nowacek jest pewien, że to z powodu hali ????? :tongue4:

Opublikowano

damy rade...troche z rana się nie chciało wstać ale teraz jest oki :gwizdanie: :cool1:

Czy kolega nowacek jest pewien, że to z powodu hali ????? :tongue4:

Takie teksty to babci można mówić a nie nam :> młoda żona Ci nie wypuszcza z wyrka i tyle :tongue4:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:26_________________________________________________Jest coś dziś?????

Opublikowano
  • Autor

no Frekwencja wczoraj była :sick3: :sick3:

Dobrze że Krzychu dał radę chociaż- reszta :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

trzeba był pisać na tel lub tutaj bo ja miałem jechać ale jak nikogo nie miało być to siedziałem w domu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

trzeba był pisać na tel lub tutaj bo ja miałem jechać ale jak nikogo nie miało być to siedziałem w domu :gwizdanie:

podjechałem wszedłem, do środka a tam Krzychu był w 10 minut na miejscu :good:

a ja z przyczepką Panie Łukasz u podjechałęm po te 3 tony :thumbdown::polew:

teraz za 2 tygodnie też będę na 100%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.