Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Nie działa zapalniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Nie działa mi gniazdo zapalniczki, tzn jak podłaczam np ładowarke do komórki to nie ładuje. Co mam poradzić? Jakies bezpieczniki czy jak? Ktoś mógłby coś doradzić.

Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Nie działa mi gniazdo zapalniczki, tzn jak podłaczam np ładowarke do komórki to nie ładuje. Co mam poradzić? Jakies bezpieczniki czy jak? Ktoś mógłby coś doradzić.

Z góry dzięki za pomoc

chyba najprościej sprawdzic bezpiecznik :cool1:

nr 33 15A

Opublikowano
  • Autor

A który to bezpiecznik? Za bardzo nie znam sie na tym to mogłby ktoś pokazać gdzie on jest [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 13:26_________________________________________________w sensie miałbo być gdzie go szukać

Opublikowano

bezpieczniki masz po lewej stronie jak otworzysz drzwi, za tym plastikiem obok wylotu powietrza od ogrzewania, podwazasz go delikatnie i tam masz wszystkie bezpieczniki ;)

Opublikowano

ja Mam trochę inny problem związany z zapalniczką... chodzi o to gdy podłaczam np gps wszstko ok ładuje,ale gdy chce np rozgrzać zapalniczke (ten żarnik, ) to owszem grzeje się ale jest tlko Ciepły, nie można odpalić Papieroska, co jest powodem? bo jest to irytujące...

Opublikowano
  • Autor

U ciebie chociaz gps działa :P a u mnie nic ;/

Opublikowano

Na bank bezpieczniki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Po wymianie bezpiecznika jest gitara :>

Opublikowano

ja Mam trochę inny problem związany z zapalniczką... chodzi o to gdy podłaczam np gps wszstko ok ładuje,ale gdy chce np rozgrzać zapalniczke (ten żarnik, ) to owszem grzeje się ale jest tlko Ciepły, nie można odpalić Papieroska, co jest powodem? bo jest to irytujące...

Odegnij do wewnątrz 2 blaszki bimetalowe w gnieździe zapalniczki (te na bokach gniazda) aby bardziej przytrzymywały wkład zapalniczki co pozwoli mu się dłużej zagrzać zanim blaszki wypuszczą zapalniczkę do góry. Użyj do tego jakiegoś plastikowego szpikulca bo śrubokręt zwarcie zrobi.
Opublikowano

tylko te blaszki to nie za mocno bo zapalniczkę nie wyskoczy dalej będzie grzała i wtedy będziesz miał problem.

powodzenia[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 16:18_________________________________________________daj znać jak Ci poszło.

Opublikowano

Ja mam troszke ciekawszy problem z zapalniczka prad niby wszedzie dochodzi , w kabelkach jest dochodzi do gniazda a w gniazdzie go niema i zapalniczka nie grzeje :wallbash:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Użyj do tego jakiegoś plastikowego szpikulca bo śrubokręt zwarcie zrobi.

a co zrobić jak nie chcącao dotknąłem śrubokrętem? ':-) bezpiecznik?

Opublikowano

Użyj do tego jakiegoś plastikowego szpikulca bo śrubokręt zwarcie zrobi.

a co zrobić jak nie chcącao dotknąłem śrubokrętem? ':-) bezpiecznik?

tak.
Opublikowano

sluchaj a co jak nie mam w skrzynce bezpiecznika 33? włożyć nowy w miejsce gdzie się powinien znajdować? albo mam i nie dojrzałem go:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.