-
[B5 AFB] Nie świeci się lampka w schowku
Hmm to tego nie wiedziałem. Myslałem ze jak sie otwiera schowek to powinno świecic... Dzięki za info sprawdze to
-
[B5 AFB] Nie świeci się lampka w schowku
Witam. Jak w temacie. Nie świeci się lampka w schowku mimo że żarówka jest w porządku. Nie wiecie co może byc przyczyną? Żadne kable nie są luźne przy lampce? Może jakiś bezpiecznik? Jak tak to który to? Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
Po wymianie bezpiecznika jest gitara :>
-
[B6 AVF] Co to za dziwne kable?
może jakieś dodatkowe oświetlenie
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
U ciebie chociaz gps działa a u mnie nic ;/
-
[B5 AFB] Bagażnik ilość kieszeni sedan
trzeba mieć jeszcze orginalnego trójkąta... a swoja drogą jak go sie tam zaczepia jak zadnych uchwytów nie ma?
-
[B5 AFB] Czy posiadam ASR ?
tez mi sie tak wydawało ze powinno coś się zaświecić..a tu d*pa..[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 14:19_________________________________________________od ABS-u sie świeci ;/
-
[B5 AFB] Bagażnik ilość kieszeni sedan
A mnie zastanawia ile macie kieszeni w bagażniku w sedanie B5? bo u mnie jest tylko jedna z prawej strony. Jest jeszcze z lewej pod wykładzina na lewarek. Nic więcej. Gdzie trzymacie np.gasnice? jest gdzieś uchwyt? bo nie widziałem własnie. A trójkąt? Mozna go gdzies podwiesić czy cóś? Strasznie ubogo albo ja czegoś nie zauważyłem
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
dzieki za pomoc
-
[B5 AFB] Czy posiadam ASR ?
kurcze to u mnie sie ona w ogóle nie świeci ;/[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 13:33_________________________________________________No ale 1AJ to jest oznaczenie ABS/ASR a skąd wiadomo czy jest samo ABS bez ASR ?
-
[B5 AFB] Czy posiadam ASR ?
Jak odczytać po kodach z bagażnika czy auto ma ASR. Bo na konsoli mam przycisk ASR ale nie świeci mi się żadna kontrolka od ASR, tylko ABS. W ogóle ten przycisk nie chce się wcisnąć tylko odskakuje po naciśnieciu. Pomoże ktoś ?
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
A który to bezpiecznik? Za bardzo nie znam sie na tym to mogłby ktoś pokazać gdzie on jest [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 13:26_________________________________________________w sensie miałbo być gdzie go szukać
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Nie działa mi gniazdo zapalniczki, tzn jak podłaczam np ładowarke do komórki to nie ładuje. Co mam poradzić? Jakies bezpieczniki czy jak? Ktoś mógłby coś doradzić. Z góry dzięki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem szczęliwym posiadaczem A4 2,5 TDI
Michał_86_
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta