Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał_86_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hmm to tego nie wiedziałem. Myslałem ze jak sie otwiera schowek to powinno świecic... Dzięki za info sprawdze to
  2. Witam. Jak w temacie. Nie świeci się lampka w schowku mimo że żarówka jest w porządku. Nie wiecie co może byc przyczyną? Żadne kable nie są luźne przy lampce? Może jakiś bezpiecznik? Jak tak to który to? Z góry dzięki za pomoc
  3. Po wymianie bezpiecznika jest gitara :>
  4. może jakieś dodatkowe oświetlenie
  5. U ciebie chociaz gps działa a u mnie nic ;/
  6. trzeba mieć jeszcze orginalnego trójkąta... a swoja drogą jak go sie tam zaczepia jak zadnych uchwytów nie ma?
  7. tez mi sie tak wydawało ze powinno coś się zaświecić..a tu d*pa..[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 14:19_________________________________________________od ABS-u sie świeci ;/
  8. A mnie zastanawia ile macie kieszeni w bagażniku w sedanie B5? bo u mnie jest tylko jedna z prawej strony. Jest jeszcze z lewej pod wykładzina na lewarek. Nic więcej. Gdzie trzymacie np.gasnice? jest gdzieś uchwyt? bo nie widziałem własnie. A trójkąt? Mozna go gdzies podwiesić czy cóś? Strasznie ubogo albo ja czegoś nie zauważyłem
  9. kurcze to u mnie sie ona w ogóle nie świeci ;/[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 13:33_________________________________________________No ale 1AJ to jest oznaczenie ABS/ASR a skąd wiadomo czy jest samo ABS bez ASR ?
  10. Jak odczytać po kodach z bagażnika czy auto ma ASR. Bo na konsoli mam przycisk ASR ale nie świeci mi się żadna kontrolka od ASR, tylko ABS. W ogóle ten przycisk nie chce się wcisnąć tylko odskakuje po naciśnieciu. Pomoże ktoś ?
  11. A który to bezpiecznik? Za bardzo nie znam sie na tym to mogłby ktoś pokazać gdzie on jest [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 13:26_________________________________________________w sensie miałbo być gdzie go szukać
  12. Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Nie działa mi gniazdo zapalniczki, tzn jak podłaczam np ładowarke do komórki to nie ładuje. Co mam poradzić? Jakies bezpieczniki czy jak? Ktoś mógłby coś doradzić. Z góry dzięki za pomoc
  13. Witam wszystkich. Jestem szczęliwym posiadaczem A4 2,5 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.