Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wgniecione drzwi


Filemon75

Rekomendowane odpowiedzi

Na co zwrócić uwagę przy zakupie drzwi kierowcy do sedana 96r. ? Mam blachę trochę wgniecioną i poradzili mi abym nie naprawiał tylko kupił w kolorze . Czy można kupić samą blachę ? Szyba i boczek jest OK .

No pewnie, że można a zwrócić uwagę trzeba na to abyś nie kupił takich jak Ty masz czyli po jakiejś przygodzie. :wink4::tongue4:

Tutaj masz przykładową aukcję. Co do koloru to musisz już sam sobie znaleźć. :naughty: Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam coś ci nie wyszło . Nie widzę tej aukcji . Ale dzięki .

No rzeczywiście coś mi nie poszło. :wallbash: Więc próbuje jeszcze raz :wink4:

http://www.allegro.pl/item728331850_audi_a4_95_99r_drzwi_przod_przednie_prawe_lewe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć jeszcze uwagę na to czy masz drzwi z listwą dolną przy drzwiach. Bo jeśli nie masz oryginalnie tej listwy a kupisz z listwą (przykład z aukcji jaką podesłał kolega wyżej to będziesz miał trochę zabawy z likwidacją bolców po tej listwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć jeszcze uwagę na to czy masz drzwi z listwą dolną przy drzwiach. Bo jeśli nie masz oryginalnie tej listwy a kupisz z listwą (przykład z aukcji jaką podesłał kolega wyżej to będziesz miał trochę zabawy z likwidacją bolców po tej listwie...

Absolutnie tak! Ja podesłałem tylko przykładową aukcję. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , dzięki . Zwrócę uwagę na tą listwę bo jak są zamknięte drzwi to pod nimi mam listwę tylko nie zwróciłem uwagi czy ona jest z progiem czy z drzwiami . Będę szukał , laserową czerwień , najlepiej bez osprzętu i szyby gdyż nie chciałbym nic malować i kombinować bo to bezwypadek jest . Dzięki . :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wlepce z kodami wyposażenia masz kod lakieru, spisz go lub zapamiętaj, allegro i dzwoń :decayed: ja w ten sposób kupiłem błotnik :good:

ważne żeby drzwi były jeszcze na samochodzie, wówczas będziesz mógł poprosić, żeby obchodzili się z nimi delikatnie, a jak są zdemontowane i później przechowywane na szrotach to nie muszę mówić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/item727258273_drzwi_lewe_przod_przednie_audi_a4_kompletne.html oraz http://moto.allegro.pl/item720759824_audi_a4_95_99r_drzwi_lewe_przednie.html . Tylko zapytać się muszę o kod lakieru . Czy ta cena jest w normie ? Moje są bez listwy na dole te chyba też ? Prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te pierwsze gdzie jest czerwone Audi anglik na zdjęciu on są z listwami dolnymi, te drugie są bez listw dolnych, cena wydaje się OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...