Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MR Motors Mineralna 26


A4 AVANT S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, właśnie odebrałem autko od Rogala, robiony był rozrząd i reszta pasków rolek itp. . Wstawiałem tam samochód pierwszy raz bo zaufałem innym użytkownikom tego forum i nie żałuje bo wszystko przebiegło zgodnie z planem. Na pierwszy rzut oka jak się do nich wjedzie widać że można im zaufać, moje odczucie było takie że wiedzą co robią i robią dobrze bez niepotrzebnych ściem.

Szczerze polecam !

MR Motors :good:

ul. Mineralna 26 :good:

510-501-505 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to odkryłem na forum osobe która się nudzi i musi wszystko skomentować.

Może jak ktoś nowy wejdzie na forum i będzie czytał gdzie zrobić autko to mu się przyda... :no:

A mozesz napisac jeszcze ile zapłaciłeś za robociznę?

Graty sam kupowałeś czy oni?

Co ile zalecją wymianę rozrządu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty kupowałem sam.

U mnie zalecają wymieniać rozrząd po raz pierwszy przy 120 tyś. a każdy kolejny co 90 tyś. nie wiem jak jest u Ciebie.

Ceny opisałem w innym temacie bo robiłem różne rzeczy więc cena za sam rozrząd nie wiem jaka by była ale pewnie w granicach 550-650 zł.

Tutaj masz link jak byś chciał zobaczyć co było robione i za ile:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_wymiana_rozrzadu_i_paru_innych_rzeczy_koszty_gratow-t93849.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem dziś do Rogala ale GO nie było i zadzwoniłem zeby zapytac o wymiane łożyska koła tylnego do quattro. W odpowiedzi uzyskałem 150-200zł i termin bedzie w połowie października. Chyba troche przesadził z ta ceną bo u mnie na białołece chcą za tą samą robotę 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało Ci porównać ceny z jeszcze jednym(innym) warsztatem i podjąć decyzje, tylko czy kompetencje innych warsztatów będą zbliżone do tych z mineralnej...? Nie raz lepiej dać więcej i spać spokojnie.. Pozdr.

Jeszcze w dwóch innych zapytałem telefonicznie i powiedzieli ze 80zł ale bez zbierznosci czyli tak samo jak u Rogala. U Rogala powiedzieli mi, że ustawia w miare mozliwosci coś koło tego jak było po staremu ale nie gwarantują czy sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej by było zrobić później zbierzność prawidłowo jak powinno być.. No i polecałbym "Rogala". Chociaż robiłem tam auto tylko raz (rozrząd i troche innych rzeczy) i jestem zadowolony, ale z tego co czytałem na forum i pytałem pare osób to zdanie było jedno "Mineralna 26" a to o czymś świadczy. Powoli szykuje się na robote sprzęgła i też nawpeno tam pojade...

Pozdr.. :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 21:46_________________________________________________No i lepiej mieć jeden serwis niż kilka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 60zl tyl quarto to powodzenia :gwizdanie:

A dlaczego by nie?

Jakbym miał prasę w domu to bez najmniejszego problemu zrobił bym to we własnym zakresie. W innych autam robiłem to na duzym kowalskim kowadle ale tam łożyska były troche mniej masywne i boje się, że jak wybije to nie dam rady wprasować na nim i zmuszony bedę uzyć młotka i łożysko szlak trafi.

Ostatnio miałem do wymiany manszete przegubu i umawiałem sie z gościem chciał 50zł za robote (koło przednie) umawiałem sie 2 razy i za kazdym razem kazał mi czekac jakieś 1,5-2 godz bo sie z robota nie wyrobił i żeby najlepiej autko zostawiać u niego. Wkurzyłem się i wymieniłem sam zajęło mi to jakieś 1,5h z dokładnym! myciem przegubu (wątpię ze w warsztacie ktoś by sie tak pieścił) czyli za godz roboty wychodzi 30zł a to norma w warsztatach dla normalnych ludzi.

Cena wydaje mi sie dość niska 60zł ale u Rogala to chyba lekkie przegięcie 200zł za wymianę łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...