Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napiszcie proszę od czego są te wtyki :wink4:

1. w komorze silnika (wtyczka czujnika temparatury oleju)

2. pod dmuchawą (wtyczka ABS)

3. lusterko (el. sterowane i składane) ( ??? )

4. zamek klapy bagażnika ( ??? )

Opublikowano

3. podgrzewanie lusterka

4. wlacznik otwarcia klapy

Opublikowano
  • Autor

W tle widać wiszące na przewodach od podgrzewania lusterko, także to nie to.

Co do 4. to masz na myśli wskazanie na fisie, czy lampki? fisu nie mam. Zauważyłem też niepodpiętą kostę okrągłą w drzwiach pasażera (w innych nie wiem, nie sprawdzałem), to może być od tego? :blink:

Opublikowano

Ja nie widzę zdjęć :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie widzę zdjęć :confused4:

Klikałeś w linka? :wink4:

Opublikowano

nie otwierają się, chyba złe linki wstawiłeś

Opublikowano
  • Autor

Dobrze, skoro adi widział ;) Jak tak nie wchodzą to przez profil spróbujcie http://gawelgdz.fotosik.pl/

Opublikowano

1 jest to wtyczka od temperatury oleju

2 jest to wtyczka od ABS

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, że ta biała jest od temperatury oleju, a ta czarna (zaznaczone na czerwono)?? U mnie nei jest podłączona i nie widzę nigdzie wejścia żeby to gdzieś podłączyć... Obie ogólnie wychodzą z jednego grubszego przewodu

Opublikowano

chodzi mi o to czarno zaznaczono na czerwono jeśli nie masz w liczniku wskaźnika od temperatury oleju to nie będziesz miał jej gdzie wpiąć

Opublikowano
  • Autor

No nie mam, a chciałbym mieć :) Da się gdzieś (gdzie?) ten czujnik "dodać" ?

Opublikowano

Czujnik dostaniesz wszędzie....ASO, szrot...itp. Tyko po co ?? :rolleyes: Jeżeli nie masz zegarów ze wskażnikiem ładowania i temp. oleju a co za tym idzie FIS-a lub prostego kompa to nawet jak podepniesz czujnik to i tak nie będziesz miał gdzie sprawdzić temp. oleju :) . Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

to nie problem zmienic zegary, raz juz miałem z fisem ale sie okazalo ze walniety wyswietlacz.. :wink4: Bardziej mnie interesuje, czy jest miejsce gdzieś na ten czujnik :gwizdanie:

Opublikowano

Jest....jak dobrze poogladasz jest wolny gwint w chłodniczce oleju (w okolicy filtra oleju).

Opublikowano
  • Autor

To jest to miejsce, w którym teraz mam jakąś śrubę typu ampul?

dodane zdjęcie: ZDJĘCIE

Czujnik ma być dwu-wtykowy czy jedno-wtykowy? Na allegro widziałem też jakieś kolory (niebieski, żółty, biały). O co z tym chodzi?

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć o te wtyczki w bagażniku (na zdjęciu) i drzwiach (okrągła), czy to dzięki nim podawany jest sygnał do fisa o otwarciu drzwi, czy jakiegoś alarmu?

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 16:40_________________________________________________Co do lusterka to czy ta wtyka nie jest od tej funkcji fotochromatycznej (czy jakoś tak?). W moim modelu było coś takiego montowane?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.