Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie proszę od czego są te wtyki :wink4:

1. w komorze silnika (wtyczka czujnika temparatury oleju)

2. pod dmuchawą (wtyczka ABS)

3. lusterko (el. sterowane i składane) ( ??? )

4. zamek klapy bagażnika ( ??? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tle widać wiszące na przewodach od podgrzewania lusterko, także to nie to.

Co do 4. to masz na myśli wskazanie na fisie, czy lampki? fisu nie mam. Zauważyłem też niepodpiętą kostę okrągłą w drzwiach pasażera (w innych nie wiem, nie sprawdzałem), to może być od tego? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta biała jest od temperatury oleju, a ta czarna (zaznaczone na czerwono)?? U mnie nei jest podłączona i nie widzę nigdzie wejścia żeby to gdzieś podłączyć... Obie ogólnie wychodzą z jednego grubszego przewodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik dostaniesz wszędzie....ASO, szrot...itp. Tyko po co ?? :rolleyes: Jeżeli nie masz zegarów ze wskażnikiem ładowania i temp. oleju a co za tym idzie FIS-a lub prostego kompa to nawet jak podepniesz czujnik to i tak nie będziesz miał gdzie sprawdzić temp. oleju :) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie problem zmienic zegary, raz juz miałem z fisem ale sie okazalo ze walniety wyswietlacz.. :wink4: Bardziej mnie interesuje, czy jest miejsce gdzieś na ten czujnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to miejsce, w którym teraz mam jakąś śrubę typu ampul?

dodane zdjęcie: ZDJĘCIE

Czujnik ma być dwu-wtykowy czy jedno-wtykowy? Na allegro widziałem też jakieś kolory (niebieski, żółty, biały). O co z tym chodzi?

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć o te wtyczki w bagażniku (na zdjęciu) i drzwiach (okrągła), czy to dzięki nim podawany jest sygnał do fisa o otwarciu drzwi, czy jakiegoś alarmu?

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 16:40_________________________________________________Co do lusterka to czy ta wtyka nie jest od tej funkcji fotochromatycznej (czy jakoś tak?). W moim modelu było coś takiego montowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...