Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa przedniej szyby [B5 95r]


Gość elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje sie ktos gdzie na podkarpaciu mozna naprawic (nie wymienic) przednia szybe, wczoraj scigalismy sie w 4 auta naraz na pasie startowym w Arłamowie i pech chciał ze 3 kamyczki uderzyły w szybe jeden zostawił dziure 3x3 mm i 2mm pajeczynke od tego, i teraz szukam w poblizu jakiegos zakładu , nawet nie wiem ile to moze kosztowac ale musze to zrobic :-( jelsi ktos cos wie bede bardzo wdzieczny .

No i czy to sie woogle opłaca i czy to wytrzymuje dłuzej, a nei chce wymieniac bo mam orginał a dziureczka malutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w przedniej szybie 3odpryski, w Radomiu dowiadywałem się ile za naprawe :wink:

i powiedzieli mi 100-120 zł za dziurkę, było to ze 4miesiące temu. czyli 3 dziurki kosztowałe by mnie ok 300-360zł. nowa kosztowała mnie 420zł z wymianą, więc chyba lepiej nową kupić, nie wiem może już jest taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spedyt
czyli 3 dziurki kosztowałe by mnie ok 300-360zł. nowa kosztowała mnie 420zł z wymianą, więc chyba lepiej nową kupić, nie wiem może już jest taniej

Potwierdzam, też wymieniłem szybę i nie jest drogo a naprawa to może nie dać efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć szczególną uwage na górny pasek jeżeli zdecydujesz się na wymianę bo ja zamawiałem zielony jak w oryginale a dostałem szary :lol: za późno się kapnołem i nie mogłem zareklamować bo już wyjechałem do pracy :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...