Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] halogeny LED w zderzaku


zbychzz

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Czy rezał może już ktoś przy halogenach - myślę o montażu w naszych b5-kach halogenów LED. Zastanawiam sie nad zrobieniem czegoś takiego (myślę oczywiście nie tylko o ładny efekcie wizualnym - zależy mi również na skuteczności światła w mgle).

Jeżeli ma ktoś już jakiś prototyp ;) lub pomysł prosiłbym o podzielenie się wiadomościami na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli halogeny to oryginał. LED to wioska, trochę.

Parę aut na forum się znajdzie. Szukaj w dziale moja B5. Kolega f-16mysliwiec ma takie na pewno.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci przypadkiem o Listwy LED, czy chcesz wstawic LEDy do halogenów?? Bo jak to pierwsze to tylko ori z S6.

Na forum jest duzo wątków na ten temat, nawet w warsztacie juz masz fotostory :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio LEDy w halogenach i tak sobie to wygląda. Lepiej wyrezać yellow fog lights :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio LEDy w halogenach i tak sobie to wygląda. Lepiej wyrezać yellow fog lights :naughty:

:good:

Świetnie to wygląda. Prawie tak samo dobrze jak oryginalne halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podzielenie się uwagami i dobrymi pomysłami :good:

Chodzi Ci przypadkiem o Listwy LED, czy chcesz wstawic LEDy do halogenów?? Bo jak to pierwsze to tylko ori z S6.

Na forum jest duzo wątków na ten temat, nawet w warsztacie juz masz fotostory :szukaj:

kowi a masz może jakiegoś linka co do tych halogenów z S6 bo ja nie mogę znaleźć - myślę oczywiście o listwie LED (skutecznym czyli dającym lepszą widoczność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwe LED z S6 mają keżor i Somes, zobacz sobie w dziale Moja A4 typ B5

Na alegro te światełka są dosć drogie od 800zł do 1200zł nawet :wallbash: ale to inna liga nizte krótkie LEDy z alegro po ok 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wygląda :good:

będę musiał sie zastanowić nad tymi ledami - szukałem ostatnio na allegro ale chyba mało tego no i do tego jeszcze ta cena :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...