Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zestaw naprawczy do lakieru - jak użyć?


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Szukałem szukałem i nic na ten temat nie znalazłem...

Jak użyć zestawu naprawczego do lakieru z ASO by uzyskać najlepszy efekt?

Mam kilka przerysowań grubszych i ranny tylny zderzak po złamaniu słupka :gwizdanie: :decayed:

Z góry dzięki za pomoc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę. :decayed: To jest jakiś kosmetyk czy coś grubiej? Jakiś lakier bezbarwny, odtłuszczacz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden flakonik lakieru dobranego z Twoim kolorem i jeden taki sam z lakierem bezbarwnym :wink4:

jedziesz do serwisu podajesz win i Ci przygotowują :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś pomoże ale wrzucam skan z magazynu motor o malowaniu odprysków.

25389759.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły pomysł z tą wykałaczką... nabierasz kropelkę i po problemie... a chciałem się bawić pędzelkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead :notworthy:

pomysły ciekawe :naughty:

dzisiaj pochwalę się efektami jak zdążę bo rezania w planie masa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej skutków ubocznych nie powinno być po takim zabiegu a efekt końcowy może być naprawdę zadawalający. Sam się chyba za to wezmę w tym tygodniu bo te małę odpryski są wkurzające jak się na to patrzy. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden flakonik lakieru dobranego z Twoim kolorem i jeden taki sam z lakierem bezbarwnym :wink4:

jedziesz do serwisu podajesz win i Ci przygotowują :good:

Ja proponowałbym dorobić lakier w mieszalni na podstawie elementu nadwozia np. klapki od wlewu paliwa. Z biegiem czasu lakier pod wpływem słońca zmienia barwę i po kupieniu oryginalnego koloru może okazać się że będzie się różnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj niestety brak czasu mi na zabawę z tym nie pozwolił..

wydaje mi się Skrzypek że mimo wszystko lepszy będzie taki lakier oryginalny niż białe zadarcie wielkości piłki do tenisa na zderzaku :mysli::decayed:

ale słuszna uwaga :good:

skończę się bawić to przepoleruje i nawoskuje całe auto to zobaczymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden flakonik lakieru dobranego z Twoim kolorem i jeden taki sam z lakierem bezbarwnym :wink4:

jedziesz do serwisu podajesz win i Ci przygotowują :good:

Ja proponowałbym dorobić lakier w mieszalni na podstawie elementu nadwozia np. klapki od wlewu paliwa. Z biegiem czasu lakier pod wpływem słońca zmienia barwę i po kupieniu oryginalnego koloru może okazać się że będzie się różnił.

To prawda. Jeżeli jest możliwość dopasowania, odnalezienia odpowiedniego odcienia w mieszalni to najlepsze rozwiązanie. :good: Pojechałem do mieszalni gdzie Pan znalazł podstawowy kolorek (na podstawie wpisu w książce) i z małymi próbkami szukaliśmy odpowiedniego odcienia już porównując z kolorem lakieru na masce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...