Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Dziwne zachowanie auta


dioniz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem dziwne zachowanie mojego auta, tzn. na ogół przy małej prędkości jadąc np. po mieście (nachylony zakręt), bądź też najeżdżając koleinę, auto zaczyna samo nieznacznie skręcać, co widać po kierownicy, sama się delikatnie skręca. ruch jest nieznaczny, ale denerwujący, nie wiem wiem, czy jest to objaw jakieś choroby auta, czy też normalne działanie.

dodam, że auto stoi na oryginalnych 17 calowych felgach audi. dodam również, że kiedy przyspieszam, bądź też jadę normalnie w trasę, auto jedzie jak po sznurku. wolę dmuchać na zimnę, więc proszę o diagnozę...

pozdrownienia dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne zachowanie ale jak chcesz spokojnie spać to jedź sprawdzić zbieżność, czasami na naszych dziurach lekko się przestawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydaje, że to nic niepokojącego. Jak wjedziesz na jakąś nierówność koła się skręcają i przechodzi to na układ kierowniczy rzecz jasna. :decayed: Gdybyś nie trzymał kierownicy w rękach wjeżdzając w jakś dziurę autko kierowało by się tam gdzie było by mu łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim felunku i oponach nie powinno tak się dziać. Pisze to z mojego doświadczenia bo zimówki mam w takim rozmiarze. :cool1: chyba że jeździsz po sporych koleinach (nieckach) to nie ma na to już rozwiązania haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla własnej spokojności podskocz na sprawdzenie zbieżności. Nie kosztuje to dużo, a ty będziesz spokojniejszy a przede wszystkim bezpieczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...