Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działa światło wewnętrzne.


chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu przestało mi działać wewnętrzne światło. Wcześniej po otwarciu samochodu zaczynało się jażyć tak samo po zgaszeniu silnika i wyjęciu kluczyka oraz przy otwarciu drzwi. Teraz nic. Po przełączeniu na jedynkę swiatła się świecą po otwarciu drzwi zapala się światło w nogach oraz czerwona obrysówka na drzwiach ale nie światło wewnętrzne. Raz słyszałem że "strzela" przekaźnik pod kierownicą i światło sie zapaliło ale zaraz przestał "strzelać" i światło zgasło. Nie wiem który to przekaźnik nie wiem czy wogóle któryś za to odpowiada. Proszę o jakieś wskazówki bardziej doświadczonych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego po lewej stronie jest taki czarny plastik na którym kładziesz lewą noge pod tym plastikiem idą kable tam jest kostka w której min idą przewody od oświetlenia, oraz przewód od tylnego spryskiwacza i tam tez jest on łączony często lubi sie obluzowac a wówczas na te kabelki leci płyn od tylnego spryskiwacza ja tak miałem i też i nie świeciło światełko tak jak u ciebie jak przełączyłeś ręcznie to było ok, zobacz czy tam masz wszytko ok. jezeli tak to nie mam więcej pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy przekaźnik - aso 87zł :wink4:

Tylko jaki jest jego numer :) ???[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 15:18_________________________________________________No więc tak jak kolega gzrybol mówił pod plastikiem są kostki zamontowane na uchwycie w rzędach po 3 sztuki w dolnym rzędzie środkowa kostka jest szara i to właśnie ona odpowiada za światło wewnętrzne. U mnie upaliła się jedna nóżka, założyłem nową i działa. Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...