-
Sprawdzenie poziomu oleju
Cudzysłów nie jest tam bez powodu ale jak nie rozumiesz to o czym tu mowić
-
Sprawdzenie poziomu oleju
Jaki Ty masz problem. Wylewasz olej wlewasz olej i jedziesz. Wymyślasz jakieś latanie ze "strzykawkami" i odsysanie to tu to tam. Po co ? Jaki to ma cel ? Będzie lepiej ? Nie będzie. Będzie tak samo.
-
Sprawdzenie poziomu oleju
Polecam jeszcze demontaż miski i pompy tam też kilka ml oleju się znajdzie
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Czyli przy odłączonym G2 dalej to samo ?
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Możesz VAG Commanderem albo Tacho
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Może ktoś wklepał tam zera ale i tak powinny sie zmieniać albo EDC jest nie aktywne
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Nie ma szansy na odczytanie. W EDC pokazuje Ci same zera ?
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Szukaj najpierw przy czujniku temperatury zanim zaczniemy skrzynię wyjmować jaki masz przebieg ?
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Wszystkie wiązki z usterką których się spotkałem powodowały brak pracy któregoś z cylindrów co rownież objawia się błędem w silniku kilka dni temu nawet robiłem takie B5 ale żeby drgało hmm moim zdaniem nie za bardzo poza tym odczyty z bloków są ok. Skąd jesteś ? A wiązkę PD możesz sprawdzić zdejmij pokrywę zaworów i masz wiązkę na wierzchu.
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Hehe ja bym odłączył ten czujnik ponownie i sprawdził czy bankowo objaw przechodzi przy okazji sprawdź dokładnie wiązkę tego czujnika, podegnij piny może nie łączą.
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
VAG Silnik grupy 13 18 i 23 sprawdź wartości na biegu jałowym i w momencie występowania drgań. Mówiłem nie wymieniaj czujnika.
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
To odłącz ten czujnik i zobacz czy to jego wina
-
Błędne wskazania temperatur na vagu?
Być może że wymiana nic nie da. Sprawdź wiązkę, kostkę. Te objawy drżenia to na zimnym czy ciepłym ?
-
szarpie podczas przyspieszania i nagle włączając się turbo
Kolego ale zrób konwersję tych plików. W katalogu VCDS masz programik CSV CONV.
-
szarpie podczas przyspieszania i nagle włączając się turbo
Nie wiem ile kanałów ma Twój klimatronik. Jeśli masz możliwość sprawdź te wartości w VAG`u Engine - > Meas. Blocks -> Kanał 007 wartość 1,3,4 na zimnym powinny być podobne. Dalej Instruments - > Meas. Blocks -> Kanał 003 wartość 1 na zimnym powinna być podobna do tych powyżej. Porównaj też górną wartość nr 4 z tą na ciepłym silniku. Logi masz to daj