Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA

Jakie felgi 19" byscie wybrali do srebrej TT?

  1. 1. Jakie felgi 19" byscie wybrali do srebrej TT?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie rial daytona tylko i wyłącznie:) Lub jeden z moich typów:

http://www.bazafelg.pl/alufelgi/felgi-mam-mt1_black - MAM MT1 Black

http://www.bazafelg.pl/alufelgi/felgi-keskin-kt2_black - Keskin KT2 Black (na focie wersja silver)

A tu masz filmik z felgami CarLine założonymi na TT (niestety nie wiem co to za model felg ale wygladaja bardzo podobnie do tych z linków:

Opublikowano

MT1 jest kozackie :kox: Obok "Lorinserowej turbiny" to najładniejsze wzory z Mercedesa :wink4:

TTka na tym wzorze:

http://www.vincentpouliot.com/temp/jetta/mamsttslammed.jpg

Opublikowano

BBS CH :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie rial daytona tylko i wyłącznie:) Lub jeden z moich typów:

http://www.bazafelg.pl/alufelgi/felgi-mam-mt1_black - MAM MT1 Black

http://www.bazafelg.pl/alufelgi/felgi-keskin-kt2_black - Keskin KT2 Black (na focie wersja silver)

A tu masz filmik z felgami CarLine założonymi na TT (niestety nie wiem co to za model felg ale wygladaja bardzo podobnie do tych z linków:

MAM MT1 Black :kox: zapomnialem o nich

je tez biore pod uwage

Opublikowano

Bierz MT1 :kox: One są skręcane czy to imitacja ?

Opublikowano

Wg mnie 7 i 3 , ładnie by pasowały do twojego dachu w TT :good:

Opublikowano

7. MAM7 Nuvalori :evil:

Opublikowano
  • Autor

Bierz MT1 :kox: One są skręcane czy to imitacja ?

no wlasnie nie wiem czy te MT1 sa skrecane czy nie ... mam nadzieje ze tak ... chociaz z tego co slyszalem to ten wzor to jest replika jakiegos innego producenta ( zreszta jak wiekszosc felg mam )

ciekaw jestem jak sie ma jakosc MAM MT1 do KESKIN KT5[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=WxCLsfNJjOI sexkonik.gif

Opublikowano

na pewno w grę wchodzą tylko fele z rantem :cool1:

ja osobiście poluję na Schmidt CC-line,jak się nie uda,to Keskiny

tu masz CC-line na B7

dsc06083d.jpg w800.png

Opublikowano

Bierz MT1 :kox: One są skręcane czy to imitacja ?

no wlasnie nie wiem czy te MT1 sa skrecane czy nie ... mam nadzieje ze tak ... chociaz z tego co slyszalem to ten wzor to jest replika jakiegos innego producenta ( zreszta jak wiekszosc felg mam )

ciekaw jestem jak sie ma jakosc MAM MT1 do KESKIN KT5

Napewno to jest replika jakichś felg mercedesowskich. Jakby co to szukaj skręcanych, nawet z wąskim rantem. Potem najwyżej dokupisz szerszy rant. Ja bym szedł w tym kierunku na Twoim miejscu:

http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4466067&page=1

Kozacko to wygląda i sam chce takie coś u siebie wyrezać :slina:

Opublikowano
no wlasnie nie wiem czy te MT1 sa skrecane czy nie

MT1 nie sa skrecane

chociaz z tego co slyszalem to ten wzor to jest replika jakiegos innego producenta

zgadza sie, a dokladnie jest to replika modelu CarLine CM6

Opublikowano
  • Autor

na pewno w grę wchodzą tylko fele z rantem :cool1:

ja osobiście poluję na Schmidt CC-line,jak się nie uda,to Keskiny

tu masz CC-line na B7

dsc06083d.jpg w800.png

Tomeks kozackie

ale pewnie drogie jak wiekszosc schmidtow

wiesz ile kosztuja 19" 5x100 8.5j i 9.5j ?

Opublikowano

CC są drogie,nowe 19" ok 900€ za szt :wallbash:

tu masz CF za 959€ za komplet :naughty: (niestety 5X112)

http://cgi.ebay.de/Alufelgen-Felgen-Schmidt-CF-Line-8-5J-x19-ET45-5-112_W0QQitemZ380158878793QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item58833c2449&_trksid=p3286.c0.m14

...choć mają zwykły rant,coś jak w Keskinach,a to już,niestety,nie to samo :confused4:

CC mają właśnie za***isty,stopniowany do wewnątrz felgi rant.

Opublikowano

Cena CCLine zabija! :disgust: Ale fela kozacka na maxa! :slina:

Opublikowano

Z tych które podałeś najładniejsze zdecydowanie BBSy. Uważam że to jedne z ładniejszych felg do Audi ale czy pasują to TT to nie jestem przekonany.

Nie łatwo znaleźć je w rozm. 5x100 :mysli: Bardziej chyba podejdą te Kahn RSV :wink4:

Opublikowano

Szczerze to mi się podobają felgi Kahn RSX tak mają coś w sobie i napewno za***iście wyglądały by na TT :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no i wybor padl ....

jesli tylko uda sie uzbierac fundusze to beda felgi MAM MT1 w wersji chrom ( takie jak na foto ponizej )

byla kiedys produkowana wersja black z czarnym srodkiem ( ale juz nie ma... )

przod 8.5j tyl 9.5j

19"

na rynku wtornym niedostepne wiec bede zbierac na nowe bo zakochalem sie w tej feldze :slina:

tutaj fotka srebrnej tt na MAM MT1 chrom w 19"

mammt1.th.jpg

ps. a jesli sie nie uda uzbierac funduszy to kupie inna 19" :tongue4:

Opublikowano

Dobry wybór :good: Będzie kosa :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.