Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

wychodzi na to, że do umycia auta potrzebne są środki z górnej półki i pół dnia w garażu :evil::wink4:

Masz Audi nie Poloneza. Pomyśl nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że do umycia auta potrzebne są środki z górnej półki i pół dnia w garażu :evil::wink4:

Masz Audi nie Poloneza. Pomyśl nad tym.

:mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dba sie o auto w srodku i na zewnatrz to nie wiem po co jakies detaligni :mysli:

Jak widać mało wiesz na ten temat, a zadbanego auta najwyraźniej nigdy nie widziałeś :wink4:

Wiem wystarczajaco na ten temat a zadbane auto widze na codzien kiedy otwieram swoj garaz :)

Jesli przestane tym autem jezdzic i zrobie dla niego podgrzewany pokoj z sauna i yakuzi to moze pomysle o detalingu :embarrassed: (bede mial gwarancje ze auto bedzie wiecznie piekne a nie pare miesiecy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wystarczajaco na ten temat...

Są cztery stopnie kompetencji:

1. Nieświadoma niekompetencja

2. Świadoma niekompetencja

3. Nieświadoma kompetencja

4. Świadoma kompetencja

W tej dziedzinie jesteś na początku drogi kolego HiRide :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wystarczajaco na ten temat...

Są cztery stopnie kompetencji:

1. Nieświadoma niekompetencja

2. Świadoma niekompetencja

3. Nieświadoma kompetencja

4. Świadoma kompetencja

W tej dziedzinie jesteś na początku drogi kolego HiRide :cool1:

dodalbys chociaz zrodlo :blink:

http://alexba.eu/2006-06-22/rozwoj-kariera-praca/cztery-stopnie-poznania/

Zapewne piszac to chciales zastosowac sie do pkt 4 :kox: Wiem ze Ciebie tez bawią glupie uwagi i cytowanie zlotych mysli z google i wklejanie smieci z you tube ale napisalbys cos na temat bo to wyzej to jest OT wiesz :doh1:

ps.nie robcie mi OT w temacie bo sie posypia ostrzezenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj prawdziwe źródło bo link, który wkleiłeś raczej nim nie jest. Zresztą nieważne, ja pisałem z głowy i sens został zachowany.

Jeśli uważasz, że sposób w jaki dbasz o auto jest wystarczający to w sumie nic mi do tego. Wkleiłem link do profesjonalnego forum tylko po to żeby inni czytający ten temat zobaczyli jak powinno się to robić w odpowiedni sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj prawdziwe źródło bo link, który wkleiłeś raczej nim nie jest. Zresztą nieważne, ja pisałem z głowy i sens został zachowany.

Jeśli uważasz, że sposób w jaki dbasz o auto jest wystarczający to w sumie nic mi do tego. Wkleiłem link do profesjonalnego forum tylko po to żeby inni czytający ten temat zobaczyli jak powinno się to robić w odpowiedni sposób.

zgadzam sie-sam przegladalem ta strone

Dbam o auto tak jak moge ale nie bawie sie w przywracanie go do stanu fabrycznego bo za jakis czas bedzie takie samo.Kazdy robi jak chce i na tym pozostanmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie bawie sie w przywracanie go do stanu fabrycznego bo za jakis czas bedzie takie samo.

Potwierdzasz tą wypowiedzią punkt 1 lub 2 z ww. czterech stopni kompetencji.

Poza tym skoro za jakiś czas będzie tak samo, to jakim cudem wchodzisz codziennie do garażu i widzisz zawsze zadbane auto ?

Czyżbyś nie wyjeżdżał nim w ogóle z garażu ?

Kazdy robi jak chce i na tym pozostanmy :)

Masz rację, niech każdy tak robi, ale niech też każdy nie pisze rzeczy, które nijak mają się do rzeczywistości, a takie rzeczy właśnie wypisywałeś poprzez swoją niewiedzę w tym temacie, a powiem więcej - siedzę w tym dość długo oraz dość mocno i sam przyznaję, że moja wiedza w tym temacie jest jeszcze na średnim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek na temat aktywnej piany i tego co należy robić żeby zmaksymalizować jej działanie:

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=133567

Mam nadzieję, że na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie bawie sie w przywracanie go do stanu fabrycznego bo za jakis czas bedzie takie samo.

Potwierdzasz tą wypowiedzią punkt 1 lub 2 z ww. czterech stopni kompetencji.

Poza tym skoro za jakiś czas będzie tak samo, to jakim cudem wchodzisz codziennie do garażu i widzisz zawsze zadbane auto ?

Czyżbyś nie wyjeżdżał nim w ogóle z garażu ?

Kazdy robi jak chce i na tym pozostanmy :)

Masz rację, niech każdy tak robi, ale niech też każdy nie pisze rzeczy, które nijak mają się do rzeczywistości, a takie rzeczy właśnie wypisywałeś poprzez swoją niewiedzę w tym temacie, a powiem więcej - siedzę w tym dość długo oraz dość mocno i sam przyznaję, że moja wiedza w tym temacie jest jeszcze na średnim poziomie.

drogi Łukasza przykro mi ze masz gorsze dni ale łaskawie skoncz sie czepiac pierdół i oceniac w ten sposob to co pisze bo Twoje wypowiedzi robia sie niesmaczne.Niczego ciekawego nie piszesz ani a myciu samochodu ani o gruntowanej pielegnacji,za to jestes nastepny do wytykania błedów i szukania zwady.To ze jestes wielkim znawca w temacie detalingu nie oznacza ze musisz od razu krytykowac kogos kto nim nie jest.A jesli tak bardzo juz chcesz pokazac jaka jest Twoja wiedza w tym temacie to zaloz sobie nowy temat bo nie widze zwiazku miedzy pianownicą a detalingiem.Jestem na forum i moge pisac co mi sie podoba i wyrazac swoje opinie pod warunkiem ze nikogo nie obrazam right? :).Nie napisalem tez niczego neagtywnego na temat tego co tak lubisz tylko nadmienilem ze to nie dla mnie wiec sie nie obruszaj i daj juz spokoj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie widze zwiazku miedzy pianownicą a detalingiem

Umycie auta jest niezbędne w procesie detailingu. Zauważyłeś związek? :wink4:

O tutaj piękny przykład użycia pianownicy

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=127276&highlight=audi+foam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie widze zwiazku miedzy pianownicą a detalingiem

Umycie auta jest niezbędne w procesie detailingu. Zauważyłeś związek? :wink4:

O tutaj piękny przykład użycia pianownicy

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=127276&highlight=audi+foam

no tak widze ale jesli uzywam pianownicy to nie znaczy ze chce od razu przystepowac do detalingu.

Taki proces to zapewne kilka albo i wiecej dni ale pisze z gory ze moge sie mylic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Łukasza przykro mi ze masz gorsze dni ale łaskawie skoncz sie czepiac pierdół i oceniac w ten sposob to co pisze bo Twoje wypowiedzi robia sie niesmaczne.

Mam jak najbardziej dobre dni, ale jak widzę jak piszesz takie rzeczy to warto zareagować - jakbyś nie zauważył do tej pory pisałem tylko i wyłącznie na temat.

Poza tym czy zaprzeczanie i wyrażanie własnego zdania, niezgodnego z Twoim, to niesmaczna wypowiedz i czepianie się ?

Niczego ciekawego nie piszesz ani a myciu samochodu ani o gruntowanej pielegnacji,za to jestes nastepny do wytykania błedów i szukania zwady.

Napisałem w tym wątku kilka ciekawych rzeczy, a wytykam błędy jak każdy, bo po to jest to forum, a nie wydaje mi się, że wyrażanie swojego zdania to szukanie zwady - zabawny jesteś.

Nigdy nie szukałem zwadyTo ze jestes wielkim znawca w temacie detalingu nie oznacza ze musisz od razu krytykowac kogos kto nim nie jest.

Zacytuję Tobie kawałek mojego posta, którego nota bene sam właśnie zacytowałeś:

a powiem więcej - siedzę w tym dość długo oraz dość mocno i sam przyznaję, że moja wiedza w tym temacie jest jeszcze na średnim poziomie.

Czy widzisz gdzieś tutaj znamiona do określania siebie jako "wielkiego znawcę" ?

Jeżeli nie to zwróć uwagę na to co piszesz, bo sobie nie życzę takich szyderczych określeń w moją stronę.

A jesli tak bardzo juz chcesz pokazac jaka jest Twoja wiedza w tym temacie to zaloz sobie nowy temat bo nie widze zwiazku miedzy pianownicą a detalingiem.

Idź do okulisty - nie jest to wymóg konieczny, ale w wielu przypadkach stosowany (w większości) - zerknij sobie nawet w linki które podał Malik, a będziesz miał wszystko jasne. A wątek odpowiedni do tego jest i nie trzeba nic zakładać.

Jestem na forum i moge pisac co mi sie podoba i wyrazac swoje opinie pod warunkiem ze nikogo nie obrazam right?

To nie obrażaj nikogo, bo po Twoim poście mógłbym poczuć się urażony.

Nie napisalem tez niczego neagtywnego na temat tego co tak lubisz tylko nadmienilem ze to nie dla mnie wiec sie nie obruszaj i daj juz spokoj :wink4:

Zanegowałem Twoje wypowiedzi, które wg mnie były błędne i chyba nie ja się obruszam tylko Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie Łukasz z Tobą dojsc do porozumienia.Kazesz mi isc do okulisty i oceniasz moje kompetencje a jakby tego bylo malo,nie potrafisz tego zrobic w przyjazdny sposob.Wiec nie obrazaj Ty mnie.Najgorsze jest to ze jestes administratorem-zamiast zachowywac sie jak przystalo na osobe z tak powazna funkcja i dawac przyklad innym,Ty wolisz pokazac "pazur" i nie wiem czy komus to zaimponowalo bo mnie napewno nie.Nie bede dalej odpisywal na Twoje prowokacje.

Prosze ktoregos z Administratorow o zakmniecie tematu :wink4:

Z pomoca innych kolegow dowiedzialem sie ze stosowanie taniej paniownicy nie ma sensu.Dalsza dyskusja jak widac nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze ktoregos z Administratorow o zakmniecie tematu :wink4:

Z pomoca innych kolegow dowiedzialem sie ze stosowanie taniej paniownicy nie ma sensu.Dalsza dyskusja jak widac nie ma sensu.

O nie, nie. Nie tak łatwo. Musisz napisać, że więcej grzechów nie pamiętasz i że za wszystkie żałujesz. I że pojąłeś że jak nie zrobisz pełnego, tygodniowego detailingu swojej furce przynajmniej raz na pół roku to Twoja dusza pójdzie o piekła.

:wink4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze ktoregos z Administratorow o zakmniecie tematu :wink4:

Z pomoca innych kolegow dowiedzialem sie ze stosowanie taniej paniownicy nie ma sensu.Dalsza dyskusja jak widac nie ma sensu.

O nie, nie. Nie tak łatwo. Musisz napisać, że więcej grzechów nie pamiętasz i że za wszystkie żałujesz. I że pojąłeś że jak nie zrobisz pełnego, tygodniowego detailingu swojej furce przynajmniej raz na pół roku to Twoja dusza pójdzie o piekła.

:wink4:

:polew:

Tzn co chcesz czekac na odzew Łukasza tak ? Ja tego nie potrzebuje :) BTW ciesze sie ze tak Cie to bawi :)

ps.auto dzis umylem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam was już 2 dni i kurrwa nie wyrabiam na zakrętach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam was już 2 dni i kurrwa nie wyrabiam na zakrętach :polew:

No, powinniśmy kabaret założyć, a co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie Łukasz z Tobą dojsc do porozumienia. Kazesz mi isc do okulisty i oceniasz moje kompetencje a jakby tego bylo malo,nie potrafisz tego zrobic w przyjazdny sposob.Wiec nie obrazaj Ty mnie.

Ty zacząłeś tą przepychankę, a ja nie mam zamiaru się z Tobą porozumiewać - powiedziałem co miałem do powiedzenia w tym wątku, a resztę Ty sprowokowałeś.

Najgorsze jest to ze jestes administratorem-zamiast zachowywac sie jak przystalo na osobe z tak powazna funkcja i dawac przyklad innym,Ty wolisz pokazac "pazur" i nie wiem czy komus to zaimponowalo bo mnie napewno nie.

A co ma do rzeczy mój status - śmieszny argument.

Zrozum wreszcie, że ja tylko wytłumaczyłem wprost, że nie masz racji, a Ty zamiast zakończyć temat to bez argumentów go kontynuujesz.

Nie bede dalej odpisywal na Twoje prowokacje.

Idź naprawdę do okulisty jeżeli widzisz tutaj jakieś prowokacje.

Zamykam wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...