Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co Ty tak Boniu z tymi zdjęciami wyskoczyłeś?

  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapodaj jakąś fotką z boku auta :)

Opublikowano

86922733ca74c980med.jpg 73e303b14147adadmed.jpg

Wystarczy?? wiecej fotek masz w moim podpisie :) tam jest link :)

Opublikowano

Właśnie brakuje mi zdjęcia centralnie z boku nie pod jakimś kątem i tam też nie ma takiego :confused4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:11_________________________________________________Np takiego: RS4sedan3s.jpg

Opublikowano

aha :) spoko na wiosne zrobie :P

ladna niunia :) rsfour

Opublikowano

Łoooo Pany się działo ;) ... była taka męska przeprawa... prawie zakończona rzeką, podczas której jak przystało Mateusz z Mateuszem się cmokli :) hehehe gdzie wymieliło mnie na zakręcie :) zresztą nie tylko mnie bo Gryfi na chwilkę z auta pług zrobił hehe :) ale za***iście było ... jak dla manie to na razie nawet nie mam ochoty na ręczny patrzeć :) a tak dla uśmiechu dzisiejszej akcji to :

http://www.youtube.com/watch?v=6CLg8No_bH4&feature=player_embedded#

Opublikowano

no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...

Opublikowano

graty które są w lepszym stanie niż twój paro latek :P

Opublikowano

chciałbyś....

Opublikowano

godzic teraz ty jesteś hardcorem... zwłaszcza po tym obrocie na salmopolu o 360 stopni :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:20_________________________________________________...o pocałunku z mariolinim już nie wspomnę.

panowie jednym słowem był czad...Piter żałuj że cię nie było.

Trzeba to częściej powtarzać

Opublikowano

No Panowie, wypadzik świetny. Tylko mam auto całe z soli :smutas:

Opublikowano

godzic teraz ty jesteś hardcorem... zwłaszcza po tym obrocie na salmopolu o 360 stopni :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:20_________________________________________________...o pocałunku z mariolinim już nie wspomnę.

panowie jednym słowem był czad...Piter żałuj że cię nie było.

Trzeba to częściej powtarzać

:polew: :polew: :polew: :polew: k**wa przez chwile nie miałem tak śmiesznie ;) były dzisiaj takie momenty co było ciepło
Opublikowano

no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...

stary, hamuj bajere, bo po tych twoich 'żartach' czasami aż mdli... :sick3::thumbdown:

Opublikowano

no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...

siemian wiadomo że lepiej tatę poprosić o auto niech kupi jakieś fajne.

zobaczymy jak tak na prawdę będziesz musiał sam na siebie robić a nie u starego. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:48_________________________________________________Dominik wysłąłeś mi to?

Opublikowano

hehe nie wspomnioną o tym ze policjantom z długich przyjebałem hehe :evil:

Opublikowano

Laduje baterie w aparacie

Opublikowano

mariolini możesz już usunąć pliki z serva ;)

Opublikowano

sławek:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:57_________________________________________________mariolini:

Opublikowano

no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...

siemian wiadomo że lepiej tatę poprosić o auto niech kupi jakieś fajne.

zobaczymy jak tak na prawdę będziesz musiał sam na siebie robić a nie u starego. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:48_________________________________________________Dominik wysłąłeś mi to?

idz lepiej strzel minete Korczykowi.. nie chciało się uczyć to trzeba zapierdlalać....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.