Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

No spocik udany, wszyscy się wygadali, to teraz mamy ciszę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

No spocik udany, wszyscy się wygadali, to teraz mamy ciszę :>

e tam wygadali :) ja bym mogl gadac w nieskonczonosc .. fajnie bylo .. mnie sie podobalo :) tak ilosciowo nieduzo osob ale przyjemnie :good:

i czolem z ranca ... :hi:

godzic smaruj dupe .. bedep o ciebie kolo 15 !!! :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzic smaruj dupe .. bedep o ciebie kolo 15 !!! :sexinbed

:hi: ale najpierw niech ja w końcu umyje :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam - nowy jestem w tym temacie...znaczy nie udzielałem się tu jeszcze:)) Zatem się przedstawię. Wojtek, Bielsko-Biała, A4 AFN 1998r śmigam od lipca 2009 :)

Piszę do was, kolegów z Bielska i okolic, z prośbą o polecenie dobrego lakiernika, który robi ładne polerki lakieru i poprawiłby kilka niedociągnęć i rysek na moim aucie :) Ktoś miał szanse coś takiego wykonać, ma kogoś godnego polecenia, kto nie spali lakieru polerując szlifierką kątową z tesco? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :hi: :hi: :hi:

Przyjedziesz na 5 spotów (będziemy podbijać Ci pieczątki) to dostaniesz wyczerpującą informacje...

... nie no żartuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A może napiszesz nam dlaczego wcześniej się tu nie udzielałeś, a zacząłeś dopiero jak masz jakiś problem i szukasz pomocy :decayed::naughty:

A tak w ogóle to witam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedziesz na 5 spotów (będziemy podbijać Ci pieczątki) to dostaniesz wyczerpującą informacje...

widzę, że wciąż pamiętasz jak do nas zacząłeś jeździć i odbijałeś kartę :polew::kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem z natury nieśmiały ;(

Zima była, w zimie się myślało o lakiernikach i polerkach... stwierdziłem, że na wiosnę trza dodać blasku lakieru ;) lakierowi :D Nie wiem czy traktować to w kategorii problemu... wolę po prostu zapytać doświadczonych (mam nadzieję) osób (nie śmiem napisać jeszcze "kolegów), niż wierzyć "wujkowi google" który na pytanie "lakiernik bielsko" odpowie niecałym tysiącem adresów i nie powie kto jest dobry, a kto niekoniecznie.

A gdzie te pieczątki sobie na spotach przybijacie? :kox: Jakaś legitymacja? ZBOWiD'owca może być?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedziesz na 5 spotów (będziemy podbijać Ci pieczątki) to dostaniesz wyczerpującą informacje...

widzę, że wciąż pamiętasz jak do nas zacząłeś jeździć i odbijałeś kartę :polew::kox::naughty:

tiaaaa to były czasy.

Nie no ja przyjechałem bo chciałem żeby mi ktoś buty wyczyścił :polew: :polew: :polew:

A gdzie te pieczątki sobie na spotach przybijacie? :kox: Jakaś legitymacja? ZBOWiD'owca może być?? ;)

:mysli: a masz paszport polstau?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na karcie rowerowej nie możecie przybić? Prawo jazdy z Legolandu gdzieś mam... nada się?

No popatrz jak się rozkręcasz...ja tam nie widzę nieśmiałości :cool1: Do zobaczenia w przyszłą środę na spocie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na karcie rowerowej nie możecie przybić? Prawo jazdy z Legolandu gdzieś mam... nada się?

No popatrz jak się rozkręcasz...ja tam nie widzę nieśmiałości :cool1: Do zobaczenia w przyszłą środę na spocie :wink4:

no na spota zapraszamy .. wihajstra i tak nie bedzie wiec go nie zobaczysz :))) :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 09:59_________________________________________________co do polerki to nie mam pojecia .. tez mam zamiar to zrobic jak zima minie ... wiec wtedy bede sie orientowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na spota zapraszamy .. wihajstra i tak nie bedzie wiec go nie zobaczysz

już dzisiaj wiem , że będę :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywieź auto. 2 butelki wódki to Ci z piterem taką polerke zrobimy że hej...

po pijaku to róznych pomysłów się dostaje... dzwonienie do Godzica, "pożyczanie" łopat do śniegu... itepe itede...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...