Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

hammer jak tam kwestia z Twoją nieszczesną kraksą i zderzakiem? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi:

z sarenka :gwizdanie: w ASO się naprawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloha :hi:

ten chudy jest nieśmiertelny....wstawał i dostawał i tak w kółko :nabijasie:

czolem ...

uwazac gdzie parkujecie :)

Parkowanie w Limanowej :D

no co? normalne parkowanie! Tylko się gaz pomylił z hamulcem i doszło do klasycznego zblokowania rąk na kierownicy......mnie się to non top zdarza :decayed::naughty::kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 18:00_________________________________________________Idzie Czerwony Kapturek przez las.

Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze:

Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował!

Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi:................................Chyba, k**wa, w koszyk...[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 18:02_________________________________________________Kobieta na porodówce. Krzyk jej niesamowity.

Łapie męża za rękę. Wyciągnijcie to ze mnie!!

Dajcie mi jakieś leki!! - spogląda na męża - TO TY MI TO ZROBIŁEŚ!! TY TU POWINIENEŚ LEŻEĆ!!

O ile dobrze pamiętam - odrzekł spokojnie mąż - chciałem ci go wsadzić w d*pę, ale powiedziałaś, że to będzie zbyt bolesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie mąż z żoną do ginekologa, ponieważ kobieta nie umie osiągnąć orgazmu. Ten po zapoznaniu się z problemem radzi im, aby sobie zatrudnili murzyna i jak będą to robić to on niech tańczy. Jak powiedział ginekolog tak zrobili. Ruchają się, ruchają, a murzyn tańczy. 5 minut i nic, kobieta nie ma orgazmu, 15 minut i nic, godzina i nic. Facet wkur*iony wstaje z łóżka i mówi do murzyna - chodz się zamienimy. Murzyn rucha a małżonek tańczy. 5 minut pierwszy orgazm, 10 minut drugi orgazm, w ciągu godziny 5 orgazmów. Wreszcie woła murzyna do siebie i mówi: I widzisz kur.wa jak sie tańczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 12:29_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-1-9-tdi-110km-i1311952775.html

.eu się wyprzedaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Te parkowanie bomba- teraz pytanie ,czy z powodu zimy warto mieć Q jak ośka tak sobie radzi "w terenie" . :polew: :polew: :polew: :polew:

Ten taniec z gwiazdami to tandeta jakich mało :gwizdanie: :shocked:.[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 16:50_________________________________________________

:hi:

Co za kretyn :doh1:

Ciężko jest znaleźć ludka co ma taki nieporządek "pod sufitem " :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...