Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

mam u mnie w sjz namierzoną jeszcze jedną sztukę za 100 ale nie grzeszy urodą[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:40_________________________________________________poszukaj w Jasienicy 1-ną i będziesz miał komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Mam to u ojca na wsi ,podjade w tygodniu i zrobie sesje :wink4:

z allegro znajdziesz pewnie wzór

ile kasy?[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:55_________________________________________________a takie?

http://moto.allegro.pl/17-audi-vw-seat-skoda-5x112-i1807282875.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to u ojca na wsi ,podjade w tygodniu i zrobie sesje :wink4:

z allegro znajdziesz pewnie wzór

ile kasy?[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 20:55_________________________________________________a takie?

http://moto.allegro.pl/17-audi-vw-seat-skoda-5x112-i1807282875.html

na C5 fajnie te wyglądają http://moto.allegro.pl/porsche-felgi-aluminiowe-17-cali-z-oponami-i1824640223.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ani jedne ani drugie mi się nie widzą ,GRYFI zakładaj takie jak ma H4mm3R :good:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 23:26_________________________________________________ja bym już drugi raz tego błędu nie zrobił i nie kupił 17 ,trzeba od razu iść w 18(albo i więcej :kox: jak jest zapas km i Nm) ,różnica nieznaczna , wygląd o niebo lepszy :naughty: o właściwpościach na drodze nie wspominając :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ani jedne ani drugie mi się nie widzą ,GRYFI zakładaj takie jak ma H4mm3R :good:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 23:26_________________________________________________ja bym już drugi raz tego błędu nie zrobił i nie kupił 17 ,trzeba od razu iść w 18(albo i więcej :kox: jak jest zapas km i Nm) ,różnica nieznaczna , wygląd o niebo lepszy :naughty: o właściwpościach na drodze nie wspominając :gwizdanie:

a dowiem się ile chcesz za te fele czy tak tylko napisałeś, że masz do sprzedania?

aha :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dowiesz sie jak zobacze w jakim sa stanie ,zrobie im foty ,a Ty mi powiesz ,czy cena dobra ,czy tez przesadzilem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

ja biedny człowiek jestem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies foty jak one na A4 wyglądają ,Arek z Rybnika je sprzedaje na pewno się dogadacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma te co dalem linka ,on je sprzedaje

aha- no to niestety cena jest dla mnie zbyt wysoka choć pewnie są tyle warte- ja to tak 1000-1500 pln niestety- pisałem, że biedny człowiek jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj kompletu z a8(225/55/17) przy zawieszeniu jakie masz ,oponą wypelnisz nadkole :decayed::good:

z allroad'a nie chcesz ori 16 z zimowkami?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 11:55_________________________________________________Marki nie pamietam ale rozmiar 205/65/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj kompletu z a8(225/55/17) przy zawieszeniu jakie masz ,oponą wypelnisz nadkole :decayed::good:

z allroad'a nie chcesz ori 16 z zimowkami?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 11:55_________________________________________________Marki nie pamietam ale rozmiar 205/65/16

16 trochę małe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

16" w sam raz na zimę chociaż przy naszej zimie to i 18" będzie ok :)

ale 16" na C5 to rzeczywiście trochę małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

16" w sam raz na zimę chociaż przy naszej zimie to i 18" będzie ok :)

ale 16" na C5 to rzeczywiście trochę małe.

ale ja chcę z letnimi oponami- zimę mam na 15 "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tego nie wiedziałem teraz wszyscy szukają zimówek[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:29_________________________________________________a siemian nie chce sprzedać swoich AVUSów?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:29_________________________________________________on teraz OZ ma założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...