Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

panowie kiedy macie jakiś spot okolice Bielsko Cieszyn

W (nie)każdą środę :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

czasami :decayed: w środy w Nałężu :wink:

np.dzisiaj?? :naughty:

hmmmmmm????????

jak coś to z Emi bym wpadł bo Kasia jest w pracy...........będzie ktoś jeszcze jechał ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze naleze nie cierpię tego miejsca :) :) tam swego czasu oklepałem miskę olejowa w corrado :)

a widzę ze jest tu parę ludzi z Skoczowa itd jak by ktoś się tu kręcił po okolicach to można się spichnąć koło delfina albo na placu targowym kolo wisly :) bo aktualnie kręcę się właśnie w rejonach siwetoszowki skocowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze naleze nie cierpię tego miejsca :) :) tam swego czasu oklepałem miskę olejowa w corrado :)

a widzę ze jest tu parę ludzi z Skoczowa itd jak by ktoś się tu kręcił po okolicach to można się spichnąć koło delfina albo na placu targowym kolo wisly :) bo aktualnie kręcę się właśnie w rejonach siwetoszowki skocowa

w czym widzisz problem by zalecieć do Nałęża ?

tam jest gril i tam można spokojnie posiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja w sumie mogę podjechać do Nałęża albo na Maca.

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

a jąkąś kiełbaskę można by opitolić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stawiasz karczka to Siemian na pewno też się zjawi i już jest nas trzech

To o 18tej?? Zabierę troche drzewa, nie bedzie tego dużo także jak ktoś jeszcze ma zapas to niech zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestesmy umówieni.Przemo rozpali,Artur przywiezie prowiant i usmazy a je wpadne na degustacje :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestesmy umówieni.Przemo rozpali,Artur przywiezie prowiant i usmazy a je wpadne na degustacje :kox::decayed:

Tyś się nie pierdyknął w ciemię???????? :naughty:

:decayed::decayed::decayed:

nie zapominaj ,że ja tu jestem gościem więc to po Waszej stronie stoi organizacja :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

btw

ja drewek jeszcze nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj ,że ja tu jestem gościem więc to po Waszej stronie stoi organizacja :wink::decayed:

Siemian słyszałeś?? Ustosunkuj sie i daj mi znac co bedzie do żarcia bo nie wiem czy ma sens wpadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew:

siemianka o pomoc prosisz......ehh :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

nie mam pytań :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj ,że ja tu jestem gościem więc to po Waszej stronie stoi organizacja :wink::decayed:

Siemian słyszałeś?? Ustosunkuj sie i daj mi znac co bedzie do żarcia bo nie wiem czy ma sens wpadać :decayed:

Nic nie bedzie:naughty: nie przyjezdzaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to grilujemy??

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

pisać kto jest chętny ja jak pisałem mogę drzewa troche zabrać.

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

żarełko bede miał swoje żeby nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No Burek w końcu się wybierzesz:naughty: Ja niestety w robocie ale kiedyś to nadrobię:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam ...muszę być w pracy o 19 jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...