Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Arturoo

panowie szukam chetnych na hamownie w http://www.ecusoft.pl/ w bielsku zalatwilem z kolesiem po 50zl jak nas bedzie co najmniej 4 czym im wiecej tym lepiej i taniej czekam na szybka odpowiedz [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 19:55_________________________________________________zaznaczam ze normalnie kosztuje 150zl :cool1:

• Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Arturoo

• siemian

• Wihajster

• H4mm3R

Top użytkownicy w tym temacie

kiedy ?

tak za 2 tygodnie to byłoby ok. nie dasz rady przełożyć?

z przelozeniem jest problem bo juz za duzo osob o tym wie jeszcze katowice beda myslaem ze jak sie da inmo ponad tydzien wczesniej to wszyscy sobie jako czas zorganuzja :wink4: mile jestescie widziani i naprwde zparaszamy a za dwa tygodnie mozna jeszcze raz zrobic spota :):)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 13:40_________________________________________________Panowie zrobcie jakas liste na spot w katowicach dnia 4.10.08 bo gliwice sie juz zbiera katowice tez a uwas widze ze cisza :( mysle ze termin do niedzieli na wstepna liste bedzie ok . bo jestesmy dorosli i kazdy niech powie kto jedzie a kto nie bo jak narazie to uwas nikt sie nie delkaruje a mialo byc min. 6 autek i oby tak bylo wtedy naprawde spocik bedzie udany . moze jeszcze wpadnie ekpia z klubu Audi A6 :):)

Czekam na liste do konca niedzieli i oczywisce osoby ktore sie zdeklaruja po niedzieli tez sa mile widziani

Jak rozumiem jest to wspólny spot A4Club.eu i A4-klub.pl tak ?

Jak rozumiem jest to wspólny spot A4Club.eu i A4-klub.pl tak ?

Dokladnie :) i jeszcze A6 ma chyba wpasc :)

tak za 2 tygodnie to byłoby ok. nie dasz rady przełożyć?

hehe chodziło mi o hamownie o której mówił martin a na 4 powoli się organizujemy :wink4:

A4club.eu?? :mysli:

ja :mysli: że tylko A4-klub.pl a co wy na ten wyjazd :gwizdanie:

nie czaję tego wersu :blink:

myślałem że spot dla A4-klub.pl a okazuje się że nie tylko

Ja się w sumie zastanawiam. Nie mam nic do A4club.eu, nie podoba mi się tylko sposób w jaki tamtejsze spoty zostały przeniesione na grunt A4-klubu.

jak przeniesone ?? poprostu sa wporzodku ludzie ktorzy tez kochaja A4 a naprawde je kochaja i maja je za***iste zrobione wiec wczym problem ?? tak jak ktos powiedzial im wiecj autek tym lepiej :evil:

A ludzi a a4club znam dlzuej niz was bo oni kiedys byli tutaj moderatorami wiec pomysalem sobie ze fajnie bylo by przlamac bariere i zrobic wspolny spocik !!