Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

zrozumiesz jak porobisz :D kumple tam robia i opowiadaja jacy to ludzie i nie oplaca sie za ta kase jak ci sie ziemia zawali pogadamy na spocie:Da i nie wliczlem soboty i niedzieli bo na tym sie wychodzi najlepiej ale co masz z zycia jak ciagle robisz[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:28_________________________________________________ia i najwiekszy plus emerytura jak dozyjesz :good:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:29_________________________________________________ale szanuje decyzje kazdy pracuje tam gdzie sie mu podoba lub gdzie go ciagnie:D

spoko pogadamy na spocie :wink4: wyjaśnie Ci parę spraw :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 10:51_________________________________________________a co do spota w Kat. to też uzgodnimy na spocie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, niestety w środę o 18.00 wypadła mi niestety ważna sprawa rodzinna i dopiero będę wolny gdzieś koło 19-tej.

Tak więc jeśli poczekacie na mnie to dojadę, w przeciwnym wypadku po prostu mnie nie będzie :(

Ewentualnie możemy zmienić godzinę na 19-tą, ale nie chcę uzależniać całej grupy od moich spraw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety w środę o 18.00 wypadła mi niestety ważna sprawa rodzinna i dopiero będę wolny gdzieś koło 19-tej.

Tak więc jeśli poczekacie na mnie to dojadę, w przeciwnym wypadku po prostu mnie nie będzie :(

Ewentualnie możemy zmienić godzinę na 19-tą, ale nie chcę uzależniać całej grupy od moich spraw :)

nie wiem jak reszta ekipy ale ja mogę wpaść na 19-tą zresztą tak mam do Ciebie sprawę pamiętasz o programie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w środe o 19 pod oszołomem:) ja sie postaram wpaść bo zalezy mi by ustalić co do soboty, jak by coś sie zmienilo to dajcie znać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak nie oddam autko do mechanika to wpadne

lepiej jeszcze nie oddawaj do warsztatu bo ci go jeszcze nie naprawi do soboty ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak nie oddam autko do mechanika to wpadne

lepiej jeszcze nie oddawaj do warsztatu bo ci go jeszcze nie naprawi do soboty ;(

weź rower :tongue4::polew: albo zabierz się z kimś

dobre z tym rowerem :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tak przychylnie wszyscy podeszli do problemu :)

Xandmar ja wożę dla Ciebie magnesy od spotu w gliwicach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze i znowu złościwość nie pozwoli mi u Was zawitać w dniu dzisiejszym ( będę ale niestety jutro ) :wallbash: w compsporcie, od 2 tygodni ustalam żeby to było w środe a wczoraj .......jebudup....... i przełożone na czwartek - jedynie zobaczę się z tymi co do KAT się wybierają :wink4: - pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron cóż zrobić, może kiedyś się uda.

Co do miejsca, to wprawdzie pogoda dość kapryśna dziś, ale myślę, że możemy się spotkać pod Auchan, a jak będzie kiepsko to przejedziemy pod Sarni Stok.

Nie obiecuję, że się wyrobię na 19.00, bo może to być zarówno przed jak i trochę po 19-tej :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...