Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

szeregowy Proton2 wystąp do raportu...jakie wieści ze spotu :gwizdanie: :cool1:

Nie ma Go jeszcze?? hm... pewnie pojechał gdzieś na lewizne :decayed: :decayed: :kox: :kox:

W takim razie poczekam niech się pierwszy wypowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Dotarłem :) Troszkę poćwiczyłem moje quattro pod domem. Ślisko niesamowicie, pod śniegiem zrobiła się taka warstwa lodu. Ledwo się w bramę zmieściłem, bo mam dość ostro z górki i muszę skręcić w bramę. O wyjeździe w tej chwili innym autem niż moje nie ma mowy w tej chwili :)

A w mieście w sumie drogi czarne i nie można poćwiczyć.

Ilu nas to tam było ... niech no policzę ... 1,2,3 ... 7, a właściwie 8 jeśli licząc małego zapaleńca motoryzacji, który wsuwał loda aż mu się uszy trzęsły :)

Spot fajny, odwiedziło nas kilku smutnych panów z krótkofalówkami i stanowczo spoglądając powiedzieli 'tu nie wolno palić' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem :) Troszkę poćwiczyłem moje quattro pod domem. Ślisko niesamowicie, pod śniegiem zrobiła się taka warstwa lodu. Ledwo się w bramę zmieściłem, bo mam dość ostro z górki i muszę skręcić w bramę. O wyjeździe w tej chwili innym autem niż moje nie ma mowy w tej chwili :)

A w mieście w sumie drogi czarne i nie można poćwiczyć.

Ilu nas to tam było ... niech no policzę ... 1,2,3 ... 7, a właściwie 8 jeśli licząc małego zapaleńca motoryzacji, który wsuwał loda aż mu się uszy trzęsły :)

Spot fajny, odwiedziło nas kilku smutnych panów z krótkofalówkami i stanowczo spoglądając powiedzieli 'tu nie wolno palić' :)

spocznij :decayed: byliscie na górze rozumiem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadoma sprawa :decayed: :decayed: :decayed: oranżada też się nie lała :> :>

A ja powiem że boczkiem dwa razy udało mi się sunąć,no i dałem czadu na jednostce :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anoooo.... Proton nie gadaj ze nie bylo slisko jak bylo :P...jak sie z parkingu wyjezdzalo to bylo slisko... :P wiem bo sie nie szlo zebrac :P :] ... slodki cos tak pozniej kolo pkp zwolnil ?? :)

pewnie jakaś Słodka szła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ślisko jak cholera :kwasny: jeszcze musiałem wstąpic do daichmana po butki dla żony które miała zamówione :kox: ogólnie spocik :good: nie piłem browara bo przeczułem droge powrotną ale w domu już sąsiedzi czekali na mnie z :drinks: i tak sie skończył dzionek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anoooo.... Proton nie gadaj ze nie bylo slisko jak bylo :P...jak sie z parkingu wyjezdzalo to bylo slisko... :P wiem bo sie nie szlo zebrac :P :] ... slodki cos tak pozniej kolo pkp zwolnil ?? :)

pewnie jakaś Słodka szła :naughty:

hihihihihihi No właśnie było widać że "ośki" zostają w tyle.A zwolniłem z dwóch spraw:

1.Przyzwyczajenie jazdy na prawym pasie:

a)lewy zjazd do SFERY często zblokowany

b)przy prezydencie też sie blokuje

c)tak jak Wihajster zauważył,zawsze oko naciesze jak jadę prawym pasem przy "Prezydencie" hihihihihi jak szprychy stoją na przystanku,bądź przejściu :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: auuu auuu hihihihii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe a kto powiedzial ze po prawym sie nie da szybciej jechac :P o tej godzinie to tam sie nie korkuje :P... ja zawsze jezdze w drugim kierunku ale dzis mialem zonke do odbioru od tesciowej...A co do szprych masz racje ze stoja tam czasem takie ze uuuuuu :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no co tak cicho zasypało was czy jak :polew:

szkoda gadać....mam juz dość tego śniegu....dobrze,że dzis nie trzeba jechac do Bukowiny bo była by masakra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio ja juz tez ma dosyc tego syfu:/ moglo by juz byc + 20 stopni grill browarek:D

będzie będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no co tak cicho zasypało was czy jak :polew:

szkoda gadać....mam juz dość tego śniegu....dobrze,że dzis nie trzeba jechac do Bukowiny bo była by masakra :decayed:

chyba by my se musieli we czwartek wyjechać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter i co z naklejeczkami ?? :)

Panowie co z hamownia?? zalatwia to ktos ??

jak sniegi zejdą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...