Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście chętnie się wybiore ....... jak mi coś nie wyskoczy :rolleyes: ale to jeszcze troche jest do tego czasu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

w kupie raźniej.

można jechać z bp w czańcu razem fajną kolumną i nakręcić jakiś filmik z przejazdu[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 00:57_________________________________________________PANOWIE zrodził mi się taki pomysł, żeby organizować wspólne spoty z A6klub.pl ale zanim zaproponuję to im,chcę znać wasze zdanie.

Mogło by być fajnie i możnaby nawiązać nowe kontakty.

Prosze więc Moda o stworzenie prostej ankiety z dwoma możliwościami "za" i "przeciw"

Prezes do dzieła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze więc Moda o stworzenie prostej ankiety z dwoma możliwościami "za" i "przeciw"

Prezes do dzieła :decayed:

jak tam chcesz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 09:25_________________________________________________http://www.sadistic.pl/sexy-yoga-vt37417.htm panowie nie zapominajcie rano się dobrze porościągać :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 09:25_________________________________________________http://www.sadistic.pl/sexy-yoga-vt37417.htm panowie nie zapominajcie rano się dobrze porościągać :decayed:

Ale tylko w takim towarzystwie.... inaczej nie ma mowy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kupie raźniej.

można jechać z bp w czańcu razem fajną kolumną i nakręcić jakiś filmik z przejazdu[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 00:57_________________________________________________PANOWIE zrodził mi się taki pomysł, żeby organizować wspólne spoty z A6klub.pl ale zanim zaproponuję to im,chcę znać wasze zdanie.

Mogło by być fajnie i możnaby nawiązać nowe kontakty.

Prosze więc Moda o stworzenie prostej ankiety z dwoma możliwościami "za" i "przeciw"

Prezes do dzieła :decayed:

Panowie jak wam pasuje :) tylko fajnie by było jechać razem,przy rondzie w kobiernicach mają sie zebrać 80-tki albo na parkingu po prawej albo przy rzymie po lewej,to jak chcecie to sie możecie tam od razu zatrzymać.To jak sie juz dogadacie to piszcie czy podjeżdżacie na bp czy na parking z 80-tkami żebyśmy nie czekali :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...