Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

no to jest RNS-E. Mam do tego mape

Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie:

ja mam mape AN 2010. Za niedługo powinno wyjść coś nowego. Puki co to jest najnowsza mapa.

:hi: :hi:

Hammer- słyszałem że wpadłeś na jakiś murek i zniszczyłeś zderzak?

Masz jakieś foty?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tylko trochę draśnięty jest :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:16_________________________________________________

:hi:

no to jest RNS-E. Mam do tego mape

Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie:

Siemian ma do wszystkiego mapy i spolszczenia :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:19_________________________________________________

kurcze Panowie albo mam skleroze albo jakieś luki w pamięci...

Widziałem dzisiaj czarne B7 Avant 1.9 TDI rejestracja SBI na ramkach klubowych... Nie kojarze nikogo takiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak auto miało 18" BBS i xenony to to był mój kumpel :wink4:

no to chyba był ten Twój znajomy

a ile chcesz w ogóle za tego wrzoda :naughty:

z tego co słyszałem to chce 30 koła za tego golasa (wyciągnął wszystko co się dało- nawet olej spuścił do poziomu minimum bo to pół litra może się przydać. Klocki też wziął od wojtka jakieś zjechane, bo te co miał się przydadzą- jeszcze z 1000km spokojnie się na nich przejezdzi :decayed::polew: :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no to jest RNS-E. Mam do tego mape

Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie:

ja mam mape AN 2010. Za niedługo powinno wyjść coś nowego. Puki co to jest najnowsza mapa.

:hi: :hi:

Hammer- słyszałem że wpadłeś na jakiś murek i zniszczyłeś zderzak?

Masz jakieś foty?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tylko trochę draśnięty jest :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:16_________________________________________________

:hi:

no to jest RNS-E. Mam do tego mape

Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie:

Siemian ma do wszystkiego mapy i spolszczenia :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:19_________________________________________________

kurcze Panowie albo mam skleroze albo jakieś luki w pamięci...

Widziałem dzisiaj czarne B7 Avant 1.9 TDI rejestracja SBI na ramkach klubowych... Nie kojarze nikogo takiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak auto miało 18" BBS i xenony to to był mój kumpel :wink4:

no to chyba był ten Twój znajomy

a ile chcesz w ogóle za tego wrzoda :naughty:

z tego co słyszałem to chce 30 koła za tego golasa (wyciągnął wszystko co się dało- nawet olej spuścił do poziomu minimum bo to pół litra może się przydać. Klocki też wziął od wojtka jakieś zjechane, bo te co miał się przydadzą- jeszcze z 1000km spokojnie się na nich przejezdzi :decayed::polew: :polew:)

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Kierowca Ciężarówki Robi z Nachalnymi Transwestytami :)

:blink::polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:58_________________________________________________Za dużo basów

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile chcesz w ogóle za tego wrzoda :naughty:

z tego co słyszałem to chce 30 koła za tego golasa (wyciągnął wszystko co się dało- nawet olej spuścił do poziomu minimum bo to pół litra może się przydać. Klocki też wziął od wojtka jakieś zjechane, bo te co miał się przydadzą- jeszcze z 1000km spokojnie się na nich przejezdzi :decayed::polew: :polew:)

Nie mam pytań :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:18_________________________________________________

:th: :guma::buahaha:

Dobre,było siedzieć w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony ostatnio się miałeś ze GRYFIEMU avatar usunęli :gwizdanie: bądź tak dobry i popraw avatar od Miszka82 bo fota 3mb to z leksza przesada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony ostatnio się miałeś ze GRYFIEMU avatar usunęli :gwizdanie: bądź tak dobry i popraw avatar od Miszka82 bo fota 3mb to z leksza przesada :gwizdanie:

to już wiem kto mnie podpierdolił :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 07:31_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 09:13_________________________________________________

Zielony ostatnio się miałeś ze GRYFIEMU avatar usunęli :gwizdanie: bądź tak dobry i popraw avatar od Miszka82 bo fota 3mb to z leksza przesada :gwizdanie:

to już wiem kto mnie podpierdolił :polew: :polew: :polew:

Twoje mi nie wieszało przeglądarki, więc było OK :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacques: The Sports Issue Trailer, 'Squash'

Więcej ruchu panowie :slina::kox:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 20:19_________________________________________________http://www.sadistic.pl/male-gnoje-terroryzuja-kierowcow-vt52630.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacques: The Sports Issue Trailer, 'Squash'

Więcej ruchu panowie :slina::kox:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 20:19_________________________________________________http://www.sadistic.pl/male-gnoje-terroryzuja-kierowcow-vt52630.htm

dobre to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...