Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Miejsce na spoty... jak dla mnie, to takie żeby mi ino na głowe nie padało :wink4:

Jutro nie wpadne :disgust: leże z gorączką. 38,5 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Decathlon tak jak w tamtym roku :good:

W GEMINI jest lipa :no: zbyt ciasno i c**jowato,bo w zasadzie dobre miejsca zawsze są zajęte :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decathlon tak jak w tamtym roku :good:

W GEMINI jest lipa :no: zbyt ciasno i c**jowato,bo w zasadzie dobre miejsca zawsze są zajęte :sick3:

tylko że zimniej i otwarta przestrzeń.

ale chyba na obrzeżach parkingu nie będzie full zasrane autami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee czemu nie spotykać się gdzieś tak żeby wszyscy mieli łatwy dojazd np. decatlon nie wszyscy są z bielska :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:31_________________________________________________aha przecież tam można usiąść i wypić kawe a nie stać na parkingu i marznąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro :hi:

co tam słychać Sylwek :gwizdanie:

poszło na priva :wink4:

eeeee czemu nie spotykać się gdzieś tak żeby wszyscy mieli łatwy dojazd np. decatlon nie wszyscy są z bielska :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:31_________________________________________________aha przecież tam można usiąść i wypić kawe a nie stać na parkingu i marznąć

Właśnie to chciałem też powiedzieć :good: aby nie myśleć o sobie tylko też i o innych :hi:

Rok temu krzywda nikomu się nie stała to myslę że i teraz też będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobry wieczór :>,to gdzie jutro spocik będzie ?

Co do miejsca to się dopasuje , nie biorę udziału w ankiecie bo nie znam tych miejscowek :gwizdanie: :embarrassed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc , że wynik ankiety jest nie rozstrzygniety to zadecydowałem sam i spotykamy sie tak jak w zeszłym roku czyli przy Decathlonie :kox:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 21:07_________________________________________________tak będzie najsprawiedliwiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Jaworzem... do Bielska trochę daleko żeby tak jeździć co tydzień... no ale cóż, jutro i tak muszę jechać do welmu to przy okazji może wdepnę na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Jaworzem... do Bielska trochę daleko żeby tak jeździć co tydzień... no ale cóż, jutro i tak muszę jechać do welmu to przy okazji może wdepnę na spota :decayed:

naleze i decatlon to ta sama droga jadac z naszej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc , że wynik ankiety jest nie rozstrzygniety to zadecydowałem sam i spotykamy sie tak jak w zeszłym roku czyli przy Decathlonie :kox:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 21:07_________________________________________________tak będzie najsprawiedliwiej :wink4:

hmmm a ja byłbym za tym żeby decydował ktoś kto częsciej się pojawia na spotach :decayed: :decayed: :decayed:

Ja jestem za Nałężem. Audicami k**wa jezdzicie a na ciepłą kurtke nie macie... Przynajmniej będzie zachęta żeby rozpalić jeeeebitne łognisko :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Jaworzem... do Bielska trochę daleko żeby tak jeździć co tydzień... no ale cóż, jutro i tak muszę jechać do welmu to przy okazji może wdepnę na spota :decayed:

naleze i decatlon to ta sama droga jadac z naszej strony

Miałem na myśli Gemini bo prowadzi w ankiecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje Nałęże, nawet jak będzie za***ane śniegiem :kox:

Luzik ,dojadę :decayed: . [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 01:47_________________________________________________No chyba ,że faktycznie spadnie tyle ,że się powieszę "brzuchem".

:> :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...