Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Ktoś się nie wybiera do welmu? :gwizdanie: Trzeba mi zamówić podstawkę pod wzmacniacz... a jakoś ostatnio do biela mam nie po drodze. [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:46_________________________________________________O kurde, właśnie się rozglądam za gryylem przednim i widzę, że niektórzy się ładnie cenią :kox:

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-s4-a4-s-line-01-04-pion-chrom-i1256011778.html

700 zł :shocked:

A nówka w aso 400 zł i nawet maja na miejscu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Dzisiaj cały dzień w terenie byliśmy i nie dało by rady, ale cholera sorry, że nie zadzwoniłem - zapomniałem jak zwykle.

Kurde, skleroza nie boli... :confused4:

W każdym razie jak coś to mam ORI osłonę. :chytry:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:51_________________________________________________Z mojej mi została więc jak coś to możemy przełożyć. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Panowie albo mam skleroze albo jakieś luki w pamięci...

Widziałem dzisiaj czarne B7 Avant 1.9 TDI rejestracja SBI na ramkach klubowych... Nie kojarze nikogo takiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Panowie albo mam skleroze albo jakieś luki w pamięci...

Widziałem dzisiaj czarne B7 Avant 1.9 TDI rejestracja SBI na ramkach klubowych... Nie kojarze nikogo takiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A jakie felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz coś do ognia dorzucić :naughty:

wiemy, że potrafisz :nabijasie:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:33_________________________________________________1286212289_by_krzeo_500.jpg[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:48_________________________________________________1286190146_by_RGL_500.jpg[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:55_________________________________________________hammer spróbuj :decayed: ..... może się zderzak naprawi :kox::naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no to jest RNS-E. Mam do tego mape

Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Hammer- słyszałem że wpadłeś na jakiś murek i zniszczyłeś zderzak?

Masz jakieś foty?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tylko trochę draśnięty jest :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:16_________________________________________________

:hi:

no to jest RNS-E. Mam do tego mape

Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie:

Siemian ma do wszystkiego mapy i spolszczenia :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:19_________________________________________________

kurcze Panowie albo mam skleroze albo jakieś luki w pamięci...

Widziałem dzisiaj czarne B7 Avant 1.9 TDI rejestracja SBI na ramkach klubowych... Nie kojarze nikogo takiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak auto miało 18" BBS i xenony to to był mój kumpel :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...