Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta autostradka to raz ,że do d*py droga ,a dwa bez winiety nie pojedziesz .[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 18:17_________________________________________________Alternatywa to chyba jeszcze gorsze rozwiązanie przez Głuchołazy :sick3: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta autostradka to raz ,że do d*py droga ,a dwa bez winiety nie pojedziesz .[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 18:17_________________________________________________Alternatywa to chyba jeszcze gorsze rozwiązanie przez Głuchołazy :sick3: .

którą droge masz do d*py?

Arturo winieta to grosze przecież :gwizdanie:

Nie wyobrażam sobie żeby jechać do Pragi jakimiś polnymi ścieszkami 200km i przez 2 dni żeby pare zł na winiecie zaoszczędzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian mi sie rozchodzi o betonówkę ,na której zawias w dupe dostaje nie na odcinku 2 kilometrow tylko parudziesieciu. Winieta to drobnych kilka to ja wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian mi sie rozchodzi o betonówkę ,na której zawias w dupe dostaje nie na odcinku 2 kilometrow tylko parudziesieciu. Winieta to drobnych kilka to ja wiem .

porównaj sobie to z polskimi drogami.

Wolałbym takie betonówki niż to co jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem :mysli: ?

Ja 3-4 razy do roku jade do Pragi to normalnie mi auta żal jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem :mysli: ?

Ja 3-4 razy do roku jade do Pragi to normalnie mi auta żal jest .

mnie też ale powyżej 210km/h na szczęscie tego tak nie czuć. Tylko głośno jest, ale to się muzyke pogłaśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kazdej predkosci czuc, chyba ,ze zawieszenie B7 potrafi sobie tak z tym poradzic by kierowca nie odczuwal tego przy prowadzeniu autka. Nie wiem ,nie mam, nie wypowiem sie ,wiem jak jest w B5 i tez nie jezdze 100-ką po autostradkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kazdej predkosci czuc, chyba ,ze zawieszenie B7 potrafi sobie tak z tym poradzic by kierowca nie odczuwal tego przy prowadzeniu autka. Nie wiem ,nie mam, nie wypowiem sie ,wiem jak jest w B5 i tez nie jezdze 100-ką po autostradkach.

Tak jak napiałem w b7 powyżej 210 tego prawie nie czuć. Może u Ciebie to jest bardziej odczuwalne.

Co nie świadczy o tym że u mnie zawias dostaje mniej w dup_e... Ale może jak tak tego nie czuje to nie jest mi aż tak żal.

Zresztą wychodze z założenia że auto to coś do przemieszczania się, i tak nie mam zbytnio wyboru po czym jade. Jade tak żeby było mi wygodnie, a tam ta betonówka mi praktycznie nie przeszkadza.Zresztą jeśli chodzi o droge do Pragi to nie ma zbytnio alternatywy... Dużo bardziej ją wole od drogi z BB do Wawy gdzie co chwile są koleiny wielkości Gór Świętokrzyskich, dziura na dziurze, fotoradar na fotoradarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No porównując z S1 do Wa-wy ,a drogę od Brna do Pragi to lepiej wypadnie droga po czeskuej stronie fakt.

Koniec spamu bo i ja kropka zarobie :wink4::decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta autostradka to raz ,że do d*py droga ,a dwa bez winiety nie pojedziesz .

Kulawi nie potrzebują winet w CZ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...