Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

xenie 4300 już świcą hej :decayed:

No i wieś tańczy i śpiewa :polew: :polew: :polew:

noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ale przynajmniej coś widać w ciemności - bo ja to zrobiłem ze względów praktycznych a nie tak jak ty dla szpanu wszystko hammerku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie już jutro będą nowe hebelki :dance: :dance:

Gryfi, zniknie jedyne oznaczenie S4 na moim aucie :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenie 4300 już świcą hej :decayed:

No i wieś tańczy i śpiewa :polew: :polew: :polew:

noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ale przynajmniej coś widać w ciemności - bo ja to zrobiłem ze względów praktycznych a nie tak jak ty dla szpanu wszystko hammerku

Dla szpanu to sobie zrobię chromowane ramki z taśmy wokół szyb, bo tego jeszcze nie mam :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:03_________________________________________________Poza tym GRYFI w C4 nie było HIDów i się jeździło, więc nie pierdziel o względach praktycznych :cool1::gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenie 4300 już świcą hej :decayed:

No i wieś tańczy i śpiewa :polew: :polew: :polew:

noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ale przynajmniej coś widać w ciemności - bo ja to zrobiłem ze względów praktycznych a nie tak jak ty dla szpanu wszystko hammerku

Dla szpanu to sobie zrobię chromowane ramki z taśmy wokół szyb, bo tego jeszcze nie mam :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:03_________________________________________________Poza tym GRYFI w C4 nie było HIDów i się jeździło, więc nie pierdziel o względach praktycznych :cool1::gicior:

no ku*** kolejny siemian. :polew:

jak byś trochę pomyślał albo poczytał to byś wiedział, że w c4 halogen był soczewką zaraz po soczewką mijania i jeździłem na obu bo nie było widać, że jadę na halogenach.

Poza tym nie rozumiem stwierdzenia wieś tańczy i śpiewa bo świeca jak ori tylko sprysków w zderzaku nie mam a hid w soczewce świeci inaczej niż w lampie z lustrem.

Więc wytłumacz mi czemu wieś- bo nie kupiłem snobistycznie za 10 k wszystkich oryginalnych rzeczy w ASO, żeby kolegom się pochwalić ile wydałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak co by Was ostudzić

nasza wczorajsza maskotka

imag1091.jpg

imag1092s.jpg

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:26_________________________________________________i kilka innych fot

imag1093m.jpg

imag1094.jpg

imag1095.jpg

imag1096.jpg

imag1097.jpg

imag1098.jpg

imag1099.jpg

imag1100.jpg

imag1101.jpg

imag1103.jpg

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:40_________________________________________________Jak tam z piątkiem ?

nie ma co się zastanawiać ,jest na tyle ciepło ,że w nocy nie zamarzniemy ,a drugiej strony na tyle zimno ,że ciepłej wódeczki pić nie będziemy :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:43_________________________________________________

....nie kupiłem snobistycznie za 10 k wszystkich oryginalnych rzeczy w ASO, żeby kolegom się pochwalić .....?

żadko kogo stać na takie szaleństwa :gwizdanie: bynajmniej ja nie znam ,no może "pepoż" alias srb 38vx-jego czasem fantazja ponosi przy modzeniu

więc nie stresuj się GRYFI :wink4: ,tyle co on to my długo zarabiać nie będziemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za! Tylko gdzie w końcu...?

..u Gryfiego? :kox:

..na mieście? :naughty:

..w Nałężu ognicho, jedzonko i popijawa? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Nałęża nie brałem pod uwagę ale z drugiej strony czemu nie :decayed::naughty:

warunki idealne tak na picie jak zwracanie :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - można coś zjeść, napić się, pośmiać głośno, itp.

poza tym do wracania miejsce optymalne dla większości (nie mówię już o zwracaniu - ale to też trzeba wziąć pod uwagę :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja był bym gotów nawet się zgodzić ale jest jedno ale

na taką imprezkę to by trza drewienek więcej niż zwykle (chyba ,że do POPO będziemy kursować :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ku*** kolejny siemian. :polew:

jak byś trochę pomyślał albo poczytał to byś wiedział, że w c4 halogen był soczewką zaraz po soczewką mijania i jeździłem na obu bo nie było widać, że jadę na halogenach.

Poza tym nie rozumiem stwierdzenia wieś tańczy i śpiewa bo świeca jak ori tylko sprysków w zderzaku nie mam a hid w soczewce świeci inaczej niż w lampie z lustrem.

Więc wytłumacz mi czemu wieś- bo nie kupiłem snobistycznie za 10 k wszystkich oryginalnych rzeczy w ASO, żeby kolegom się pochwalić ile wydałem?

weź mnie do siemiana nie porównuj :polew:

niech Ci będzie że jesteś fajny, więc luzuj zwieracz :decayed: ja w ASO kupuje tylko tanie rzeczy i się nie chwalę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u mnie to jeszcze z żona nie gadałem ale raczej małe szanse na impre w iększym gronie ale na miasto to bym chętnie wybył i możemy dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą ekipę zmontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFX ja jestem za :good:

reszta ekipy pisać co o tym sądzicie :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 15:03_________________________________________________GRYFI u Ciebie odpada bo by Żonka musiała do koleżanki z dzieckiem iść bo w przeciwnym wypadku by nas w 3 minucie grzecznie pożegnała :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ASO kupuje tylko tanie rzeczy i się nie chwalę :gwizdanie:

dla uściślenia wysyłasz kolegów parenaście kilometrów po graty za 3,40 żeby mieć 1gr rabatu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ASO kupuje tylko tanie rzeczy i się nie chwalę :gwizdanie:

dla uściślenia wysyłasz kolegów parenaście kilometrów po graty za 3,40 żeby mieć 1gr rabatu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mówisz o sobie :cool1: tak jakby w BB nie było inter-welmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dzwonił i mnie uspakajał ,że w tym roku nie włożę więcej niż samochód jest wart :naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dzwonił i mnie uspakajał ,że w tym roku nie włożę więcej niż samochód jest wart :naughty: :>

ufff... To pewnie się cieszysz...

Przygotowałeś 17,40zł i siedzisz spokojnie w fotelu z kasą na naprawe...

... sorki 117,40... zapomniałem że zatankowałeś za stówe :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...