Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ty widziałeś jak on pracuje w Monnie ???????????????

Wątpię byś przyjął Takiego pracownika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 15:52_________________________________________________

Witam Panowie :>

mam bardzo ciekawą opcje pracy :)

Czy jest ktoś zainteresowany?

(nie dotyczy to funduszy) :kox:

Rozwozić dziwki na spotkania :decayed:

teraz już wiemy jaka fucha Ci się marzy :decayed: :decayed: :decayed::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie :>

mam bardzo ciekawą opcje pracy :)

Czy jest ktoś zainteresowany?

(nie dotyczy to funduszy) :kox:

o jakich kwotach mowa :kox::decayed::naughty:

zainteresowany?

poczytam sobie :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________

Ty widziałeś jak on pracuje w Monnie ???????????????

Wątpię byś przyjął Takiego pracownika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w Monnie to ja pracuje w formie wolontariatu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :>

mam bardzo ciekawą opcje pracy :)

Czy jest ktoś zainteresowany?

(nie dotyczy to funduszy) :kox:

o jakich kwotach mowa :kox::decayed::naughty:

zainteresowany?

poczytam sobie :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________

Wtorek hotel Vienna 17:00 jest szkolenie, do soboty do godz 11 musze znać ilość ewentualnych osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :>

mam bardzo ciekawą opcje pracy :)

Czy jest ktoś zainteresowany?

(nie dotyczy to funduszy) :kox:

o jakich kwotach mowa :kox::decayed::naughty:

zainteresowany?

poczytam sobie :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________

Ty widziałeś jak on pracuje w Monnie ???????????????

Wątpię byś przyjął Takiego pracownika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w Monnie to ja pracuje w formie wolontariatu :decayed:

:polew:

A świstak siedzi i zawija te sreberka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te :cool1: bo będziesz miał gości :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 17:24_________________________________________________:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Widzę że werbowanie pracowników na całego :polew: :polew: :polew:

Tak na serio to ja mam opcję na dodatkowy zarobek.

Nic więcej nie trzeba robić oprócz zakupów tak jak dotychczas tylko w wybranych sieciach i sklepach. Za ceny tak jak na półkach nic drożej nie trzeba kupować żadnego amwaya ani nic w tym rodzaju.

Dostaniesz 2% od wszystkich zakupów prosto na konto plus jeszcze wiele więcej.

Grupa VW/AUDI także uczestniczy w tym programie czyli zwrot za zakupy lub serwis u nich także jest możliwy, no i największy partner tego biznesu czyli ORLEN także za paliwo które wszyscy musimy niestety kupować także mamy zwrot 2% również za to.

Jest jeszcze wiele innych korzyści ale to już dla zainteresowanych.

Moim zdaniem warto jakby ktoś był zainteresowany mogę udzielić więcej info.

Zaznaczam że nie trzeba kupować jakiś zbędnych odkurzaczy ani innego nikomu nie potrzebnego o wiele za drogiego sprzętu/artykułów robicie zakupy tak jak dotychczas żadnych zbędnych komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Widzę że werbowanie pracowników na całego :polew: :polew: :polew:

Tak na serio to ja mam opcję na dodatkowy zarobek.

Nic więcej nie trzeba robić oprócz zakupów tak jak dotychczas tylko w wybranych sieciach i sklepach. Za ceny tak jak na półkach nic drożej nie trzeba kupować żadnego amwaya ani nic w tym rodzaju.

Dostaniesz 2% od wszystkich zakupów prosto na konto plus jeszcze wiele więcej.

Grupa VW/AUDI także uczestniczy w tym programie czyli zwrot za zakupy lub serwis u nich także jest możliwy, no i największy partner tego biznesu czyli ORLEN także za paliwo które wszyscy musimy niestety kupować także mamy zwrot 2% również za to.

Jest jeszcze wiele innych korzyści ale to już dla zainteresowanych.

Moim zdaniem warto jakby ktoś był zainteresowany mogę udzielić więcej info.

Zaznaczam że nie trzeba kupować jakiś zbędnych odkurzaczy ani innego nikomu nie potrzebnego o wiele za drogiego sprzętu/artykułów robicie zakupy tak jak dotychczas żadnych zbędnych komplikacji.

znam temat :confused4: chodzi Ci o Lyoness? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak znasz to?

Znajomi w Austrii na tym zarabiają całkiem niezłą kasę.

Znam, znam, policz sam 2% zwrotu czyli musisz wydać 10 000 zł by Ci zwrócili 200 zł - raczej kiepsko nie uważasz?

Jak się tym będziesz zajmował intensywnie 2 - 3 lata i będziesz rekrutował dużą ilość osób które też poświęcą czas to może wtedy się to opłaci, ale są możliwości szybszego i większego zarobku więc szkoda czasu na takie zabawy - takie jest moje zdanie :)[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 00:00_________________________________________________Aha no i zapomniałeś dodać, że narazie trzeba najpierw wykupić bony a później robić za nie zakupy w przypadku Orlenu specjalną kartę :confused4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 00:23_________________________________________________Tak więc Panowie u kogo w ogrodzie stoi słup i jeszcze nie otrzymał odszkodowania? :decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tak więc Panowie u kogo w ogrodzie stoi słup i jeszcze nie otrzymał odszkodowania? :decayed::naughty::kox:

:decayed:

Mała winda w bloku to też powód do roszczeń :decayed::kox: ?

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak znasz to?

Znajomi w Austrii na tym zarabiają całkiem niezłą kasę.

Znam, znam, policz sam 2% zwrotu czyli musisz wydać 10 000 zł by Ci zwrócili 200 zł - raczej kiepsko nie uważasz?

Jak się tym będziesz zajmował intensywnie 2 - 3 lata i będziesz rekrutował dużą ilość osób które też poświęcą czas to może wtedy się to opłaci, ale są możliwości szybszego i większego zarobku więc szkoda czasu na takie zabawy - takie jest moje zdanie :)[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 00:00_________________________________________________Aha no i zapomniałeś dodać, że narazie trzeba najpierw wykupić bony a później robić za nie zakupy w przypadku Orlenu specjalną kartę :confused4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 00:23_________________________________________________Tak więc Panowie u kogo w ogrodzie stoi słup i jeszcze nie otrzymał odszkodowania? :decayed::naughty::kox:

Baddy widzę że rozumiesz z tego tyle co dziecko z budowy statków kosmicznych.

No ale trudno nie każdemu to odpowiada.

I przede wszystkim chodzi tylko o pewną kulturę zakupową żeby iść do sklepu A a nie do B.

Nic nie "TRZEBA" nikt do niczego cię nie zmusza nic nie musisz więcej robić a masz z tego kasę.

Dla mnie jest to spoko system bo nic nie muszę, robię wszystko tak jak dotychczas, a kasa do mnie wraca wiadomo że na początku nie są to kokosy. A bądźmy szczerzy czy ja pojadę tankowac na BP, Orlen, czy gdzie indziej jeden czort a jak pojadę na ORLEN mam 2% przy obecnej cenie paliwa to 11 - 12 groszy na litrze!! dla mnie to jest trochę kasy a paliwo tańsze raczej nie będzie.

Wiadomo że nie odrazu Rzym zbudowano ale jak ty masz nastawienie że w 5 Minut musisz zarobiać MEGA kasę to już twój problem, życzę ci powodzenia ze sprzedażą ubezpieczeń do końca roku bo potem koniec z nagabywaniem innych do zmiany czyli koniec biznesu no ale widzę że masz już nowy "biznes" teraz będziesz szukał słupów po ogrodach i z różdżką gonił i szukał nielegalnych rurociągów. POWODZENIA!! :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Tak więc Panowie u kogo w ogrodzie stoi słup i jeszcze nie otrzymał odszkodowania? :decayed::naughty::kox:

Ja już sobie coś takiego sam załatwiłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc Panowie u kogo w ogrodzie stoi słup i jeszcze nie otrzymał odszkodowania? :decayed::naughty::kox:

Ja już sobie coś takiego sam załatwiłem :gwizdanie:

proszę jaki sprytny robaczek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Baddy jaką prowizję za to kasujesz :gwizdanie:

a co chcesz rodzicom wystawić fakturkę ?????????

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 09:45_________________________________________________ :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Baddy jaką prowizję za to kasujesz :gwizdanie:

a co chcesz rodzicom wystawić fakturkę ?????????

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 09:56_________________________________________________Hamm3r postaw im jeszcze dwa słupy to może jeszcze raz się uda coś wyciągnąć. A i kolega Baddy coś zarobi

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamm3r postaw im jeszcze dwa słupy to może jeszcze raz się uda coś wyciągnąć. A i kolega Baddy coś zarobi

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:facepalm: :facepalm:

A co ja w elektrowni pracuje, druty to siemian ciągnie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...