Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Musieli jechać gdzie indziej. Odjeżdżałem sporo po Was i nie dotarli tam. Po drodze ich nie widziałem też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

własnie skonczyłem rezac.

Razem z Maćkiem siedzieliśmy od 21. reultat...

lusterko fotochromatyczne- jest

czujnik deszczu- jest

comming home- jest

:>

ide spac bo nie mam juz sily...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 02:27_________________________________________________

ta dawid chetnie bys wziol :P .... hehehehehe... dzis na blatniej czy tam na tym wygwizdowie ??[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________sieman silnik 3 tys temu mial remont i turbinka tez miala remont wiec to mi nei pasuje ;/ bo wiem ze to moze byc cos z olejem :) rano nie kopci mocno,najbardziej kopci jak jest cieply, zobaczysz dzis :)

gdzie robiłeś remont turbawki?

ostatnio kolega robil w turbotechu regeneracje i mieli jakies wadliwe czesci. Auto dymi i turbo poszlo do reklamacji.

podobno cala seria turbin od nich miala z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton ja mam reflektometr jak chcesz to wpadnij :wink4:

lepiej wez go ze sobą wpadając na spocik :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki bracie wziąłem twój węgiel jak co to na następny spot go przywiozę pod warunkiem że ktoś weźmie GRILLA :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki bracie wziąłem twój węgiel jak co to na następny spot go przywiozę pod warunkiem że ktoś weźmie GRILLA :naughty:

od razu czuje się pewniej jak wiem,ży ty opiekujesz się moim węglem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wojtek, czy to normalne, że po tej wymienie płynu pedał sprzęgła tak trochę, jakby to powiedzieć, rzęzi ? Tak jakby gorzej smarował ten płyn i guma od tłoczka trudniej się przesuwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wojtek, czy to normalne, że po tej wymienie płynu pedał sprzęgła tak trochę, jakby to powiedzieć, rzęzi ? Tak jakby gorzej smarował ten płyn i guma od tłoczka trudniej się przesuwała.

raczej nie :wink4: może zbieg okoliczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj w nałężu o 19 ale coś nie mogłem Was namierzyć :)

bo mieliśmy tam być ale miejsce było zajęte i pojachalismy gdzie indziej....szkoda ze nie zadzwoniłes :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie numeru nie miałem do nikogo , a miejsce było zajęte - to fakt, ale nie widzialem ani jednej audiczki wiec stwierdziłem że to na pewno nie Wy :) następnym razem się pewnie zobaczymy

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: podawałem kilka stron wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Amper szpanuje komórą i rzuca numerem na prawo i lewo...a Ty nie widzisz...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 13:58_________________________________________________czyje tarcze? http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Amper szpanuje komórą i rzuca numerem na prawo i lewo...a Ty nie widzisz...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 13:58_________________________________________________czyje tarcze? http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/ :>

było opcja szukaj :szukaj::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieszak nie czepiaj się :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 14:44_________________________________________________choć od tego są wieszaki....[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 14:44_________________________________________________tu nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...