Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, sorka że nie wpadłem dzisiaj :) ale w końcu auto trafiło na warsztat, nic już nie cieknie, kąt ustawiony, n75 wymieniony :)

więc już wszytko jest cacy... a widząc po fotach tego szaleńca w b7 to nieźle tam mieliście :)

Jakich fotach ?

Pod domem prawie się na bramę wpakowałem. Gdyby było odrobinę szybciej miałbym przodek do robienia :gwizdanie:

Nie mam prądu :( Ciekawe jak długo ups utrzyma router i urządzonko nadawcze od WiMax-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych fotach szaleńca :) ehehhe

chyba jak był w pupie...

Kto nie był dziś na spocie niech żałuje.

Było bardzo ciekawie.

Najpierw prawie mnie przygniotło drzewo (mam pełno gałęzi na dachu aż boje się popatrzeć...)

2.jpg

Potem na drodze leżało drugie które spowodowało że nie mogłem pojechać ani do przodu ani do tyłu

3.jpg

Mieliśmy ładną obstawe...

1.jpg

A na końcu chłopaki tak rąbali że aż miło było patrzeć :> :> :>

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na poprawe humoru z rana, apropos pogody... (nie, nie rozwaliłem auta :evil:)

Dziennik z Beskidów:

12 sierpnia.

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pęknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.

11 listopada.

Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieje, że wreszcie zacznie padać śnieg.

2 grudnia

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdowa. Zrobiliśmy sobie świetna bitwę śnieżną (wygrałem) a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Beskidy.

12 grudnia.

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z droga dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdna drogę dojazdowa nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Cale dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. sk***ysyn!

25 grudnia

Wesołych pier**lonych Świat! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten sk***ysyn od pługu śnieżnego...przysięgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypia drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

27 grudnia

Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia

Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtają nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozwaliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia

Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi cholerny jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te pieprzone zwierzaki. Ze tez myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja

Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi.

18 maja

Przeprowadziłem się z powrotem nad morze. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Beskidach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik mega pozytywny :) .. brakowalo flaszki i plastikowych kubkow z zapitka :D

a i problema mialem z wyjazdem jednak .. troche nisko zawiecha osiadlem i kolka w miejscu hyhy :) marcin z dominikiem zepchnal lekko i poszlo :) ..

i lesniczemu zrobilismy poligon za***any blotem hyhy ...

wojtek jak dzisiaj sie wyrobie to ci opony podrzuce jakos popoludniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik mega pozytywny :) .. brakowalo flaszki i plastikowych kubkow z zapitka :D

a i problema mialem z wyjazdem jednak .. troche nisko zawiecha osiadlem i kolka w miejscu hyhy :) marcin z dominikiem zepchnal lekko i poszlo :) ..

i lesniczemu zrobilismy poligon za***any blotem hyhy ...

wojtek jak dzisiaj sie wyrobie to ci opony podrzuce jakos popoludniu

przeciez to bez sensu wjeżdżać przed chatę jak jest mokro...na parkingu proszę stawać bo będę sypał z kropka :kox: Przecież nie chcemy,żeby nas z tego miejsca wywali :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to bez sensu wjeżdżać przed chatę jak jest mokro...na parkingu proszę stawać bo będę sypał z kropka :kox: Przecież nie chcemy,żeby nas z tego miejsca wywali :gwizdanie:

pan lesniczy byl bardzo mily .. legitymacje pokazal .. powiedzial zeby tylko mu blota nie robic .. i zapytaj czy jak bedzie kiedys mial problem ze swoja a3 to czy moze przyjechac :) ..

a kropke mozesz dac .. ale cos ostatnio coraz czesciej cie nie ma :) uwazaj zeby ci watku nie przejeli :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzial zeby tylko mu blota nie robic

i o to mi chodzi :cool1:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 10:01_________________________________________________

ale cos ostatnio coraz czesciej cie nie ma

zycie...tez ci sie zacznie jak będziesz miał dziedzica...bo na razie to masz sielankę :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych fotach szaleńca :) ehehhe

Hehe, strona mi się przeskoczyła i nie widziałem tego :)

A gdzie reszta fotek ?[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 12:24_________________________________________________

Co powiecie na temat tych dwoch cepków z quattro w rowie?

No oni nie mają quattro :) Zwykłe terenówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych fotach szaleńca :) ehehhe

Hehe, strona mi się przeskoczyła i nie widziałem tego :)

A gdzie reszta fotek ?[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 12:24_________________________________________________

Co powiecie na temat tych dwoch cepków z quattro w rowie?

No oni nie mają quattro :) Zwykłe terenówki.

Tak ten filmik skomentowal Grzegorz P. (Slawku znasz)

Heh, ale to nie quattro, tylko jakieś trucle

Jeden stary trup, a drugi Mercedes z elektronicznym pseudo-napędem Poza tym głupoty, to się żadnym napędem nie poprawi...

Quattro, to przejeżdżało na tym filmiku, takie białe

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...