Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

zimno jak cholera :kwasny:

nie mięknij :>[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 09:49_________________________________________________co to - polara klubowego nie zamówiłeś :mysli:

ja zamówiłem i czekam...nie wiesz kiedy maja byc może?? :decayed:

Ty powinienes dostać w następnym tygodniu - bo w piatek muszę w nim jeszcze wyjść, potem wyprać wysuszyć i Jarko kazał mi właśnie Tobie wysłać :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:11_________________________________________________Ponoć dopłaciłeś 50 zł żeby mieć po Vipie :polew:

:polew: :polew: :polew:

Miron nie jechałeś wczoraj do Krk? Jechała furka podobna do Twojej...

po wekendzie ma być znowu +15

Jesteś pewny? To sam już nie wiem czy wymieniać, bo na 15" to trochę przypał jeździć :rolleyes:

osobiście bym narazie nie panikował, 2-3 dni ochłodzenia i na tym narazie się skończy - tak myśle :wink4:

Eeee oni zmieniająbo nie są hardkorami :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:08_________________________________________________Facet dostał na urodziny papugę. Od początku, kiedy tylko wniósł klatkę do domu i zdjął z niej zasłonę, zorientował się, że miała okropny nawyk przeklinania, rzucała mięchem co drugie słowo.

Cóż było zrobić - wyrzucić żal, zawsze to jakiś towarzysz, zresztą prezent...

Przez szereg długich dni starał się walczyć ze słownictwem Papugi. Mówił do niej miłe słowa, puszczał łagodną, klasyczną muzykę, robił wszystko, żeby dać papudze dobry przykład... Słowem pełna poświęceń terapia.

Na próżno.

Pewnego dnia, kiedy papuga wstała lewą nogą i była wyjątkowo niegrzeczna, opryskliwa i obrażała go na każdym kroku, coś w nim pękło.

Zaczął krzyczeć, ale papuga darła się głośniej. Potrząsnął nią, a ta nie dość, że zbluzgała go tak, że wiązanki nie powstydziłby się marynarz pływający na transatlantykach, to jeszcze dostał parę razy dziobem.

W akcie desperacji wrzucił ptaka do zamrażarki, zatrzasnął drzwi, oparł się o nie i zsunął w dół. Papuga rzuciła się kilka razy o ściany zamrażarki, facet usłyszał przytłumiony bełkot i nagle wszystko ucichło.

Kiedy gość ochłonął trochę, naszły go wyrzuty sumienia więc otworzył drzwi zamrażarki. Papuga w milczeniu weszła na jego wyciągnięte ramię i powiedziała:

- Najmocniej przepraszam, że uraziłam Pana moim słownictwem, zachowaniem i czynami, proszę o przebaczenie - dołożę wszelkich starań aby się poprawić i nie dopuścić do podobnych scen w przyszłości. Zadanie Panu ciosów dziobem było niewybaczalne...

Facet tego się nie spodziewał - zmiana była co najmniej szokująca - już otwierał usta chcąc zapytać co spowodowało tak radykalną poprawę, kiedy ponownie odezwała się papuga:

- Mogę Pana uprzejmie zapytać: co Panu zrobił kurczak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

nie - nie jechałem - a co wyprzedziła Cie taka :decayed:

Z przeciwka jechała...

Jakby mnie wyprzedzała to nawet bym nie pytał, bo wiadomo że Ty byś się nie odważył :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym siemian zawsze jedzie na ręcznym :polew::tongue4:

hyhyhyhy :polew: trzepcepsa trzeba cwiczyc :D

:polew::kox:

o maciek :) jak tam po poslubnej .. podupcone? bo teraz mozna na legalu hyhyhy w srode z pierscieniem ci widze obowiazkowo ! :D

zapomnij...żona mu zaplanowała inne zajęcia :polew::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzila ze ma takie małe stópki w sam raz do stania przy zlewie:D

"taaaa ... tylko ku***a czemu dopiero mi o tym mowisz po slubie !!!" :polew:

no dokładnie :D:D:D ... pierścień hmm czasem nosze czasem nie :)... ale jak to działa na inne laski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czester1800 prosze nas nie obserwowac tylko cos napisać :naughty:

wihajster widze ze tu ma oko na wszystko :D ... pracy nie masz?

tak mam jeszcze w hooj naczyń do umycia :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba na urodziny klub A4 kupi Ci zmywarkę :D:polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:07_________________________________________________a miejscówka ta sama czy już jakieś zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba na urodziny klub A4 kupi Ci zmywarkę :D:polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:07_________________________________________________a miejscówka ta sama czy już jakieś zmiany?

ta sama :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...