Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

kto na spocie szalał z aparatem bo nie pamiętam nicku...

W każdym razie dzwonił do mnie kolega Sławek tez od A6 i podobno u niego w aucie została zatyczka do obiektywu czy coś...

Miałem nawet linka do aukcji na allegro ale gdzieś zapodziałem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto na spocie szalał z aparatem bo nie pamiętam nicku...

W każdym razie dzwonił do mnie kolega Sławek tez od A6 i podobno u niego w aucie została zatyczka do obiektywu czy coś...

Miałem nawet linka do aukcji na allegro ale gdzieś zapodziałem :polew: :polew: :polew:

godzic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

Proton dzięki za poświęcony czas dzisiaj.

Wszystko ładnie hula.

Widze że masz dużą wprawe w lutowaniu. Tobie nie trzeba przy tym trzymać jak Maćkowi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiałem, do hu*a Pana gdzie moja zatyczka ;) ... nie wiedziałem że za tą zatyczkę można tyle wyciągnąć na allegro ... zaraz 4 wystawiam heheh :tongue4: a tak serio Siemian jak będziesz się wdział z tym kolegą to weź to od niego ;) no chyba że będzie na spocie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolega ma na imie Sławek i będzie prawdopodobie za tydzień na spocie :)[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 00:12_________________________________________________coś tam mówił że jesteście beznadziejni ale przynajmniej ze mną da sie pogadać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

Proton dzięki za poświęcony czas dzisiaj.

Wszystko ładnie hula.

Widze że masz dużą wprawe w lutowaniu. Tobie nie trzeba przy tym trzymać jak Maćkowi :polew: :polew: :polew:

Nie ma sprawy. Ważne, że dobrze działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz dużą wprawe w lutowaniu. Tobie nie trzeba przy tym trzymać jak Maćkowi :polew: :polew: :polew:

Nie ma sprawy. Ważne, że dobrze działa :)

heheheh mackowi trzeba trzymac bo on juz po slubie !!!! :D .. slawek jeszcze nie wiec i forma dopisuje :polew:

No tak Piter. Ty też już po ślubie to wiesz o co biega... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz dużą wprawe w lutowaniu. Tobie nie trzeba przy tym trzymać jak Maćkowi :polew: :polew: :polew:

Nie ma sprawy. Ważne, że dobrze działa :)

heheheh mackowi trzeba trzymac bo on juz po slubie !!!! :D .. slawek jeszcze nie wiec i forma dopisuje :polew:

No tak Piter. Ty też już po ślubie to wiesz o co biega... :polew: :polew: :polew:

siemian jak tam twoje ledy :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Piter. Ty też już po ślubie to wiesz o co biega... :polew: :polew: :polew:

hehehe no tak to bywa :cool1:

"Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Wszystkie te gadki o Marsie i Wenus... Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego tylko mężczyźni są w stanie myśleć racjonalnie...

W zeszłym tygodniu poszedłem z moją żoną do łóżka. Zaczęliśmy się pod kołdrą głaskać i dotykać...

Byłem już gorący jak cholera i myślałem, że Ona również, ponieważ to, co robiliśmy miało jednoznacznie podłoże seksualne. Lecz właśnie w tym momencie rzekła do mnie:

- Posłuchaj, nie mam teraz ochoty się kochać, chcę tylko, żebyś wziął mnie w ramiona, dobrze?

Odpowiedziałem:

- Coooooooooo?????????

W odpowiedzi usłyszałem, no jak sadzicie, co? To przecież jasne:

- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet! W końcu zrezygnowałem i skapitulowałem. Nie miałem tej nocy seksu i tak zasnąłem...

Następnego dnia poszedłem z żoną do Centrum Handlowego na zakupy. Patrzyłem na Nią, gdy przymierzała 3 piękne, ale bardzo drogie sukienki. Ponieważ nie mogła się zdecydować, powiedziałem Jej, żeby wzięła wszystkie trzy. Nie wierzyła własnym uszom i zmotywowane przez moje pełne wyrozumiałości słowa, stwierdziła, że do nowych sukienek potrzebuje przecież nowe buty, zresztą te, które na wystawie oznaczone były ceną 600 Euro.

Na to rzekłem, że, oczywiście, ma rację.

Następnie przechodziliśmy obok stoiska z biżuterią. Żona podeszła do wystawy i wróciła z diamentową kolią. Gdybyście mogli Ją widzieć!!! Była wniebowzięta!!! Prawdopodobnie myślała, że nagle zwariowałem, ale to było Jej w gruncie rzeczy obojętne.

Sądzę, że zniszczyłem wszelkie schematy myślenia filozoficznego, na których się do tej pory opierała, gdy po raz kolejny powiedziałem "tak" i dodałem, „piekna kolia"...

Teraz była wręcz seksualnie podniecona. Ludzie!!! Jej twarz wyrażała tyle uczuć, musielibyście to widzieć! W tym momencie powiedziała ze swoim najpiękniejszym uśmiechem:

Chodź, pójdziemy do kasy zapłacić.

Trudno mi było nie wybuchnąć śmiechem, gdy Jej odpowiedziałem:

- Nie, kochanie, nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupować...

Jej twarz zbladła jak ściana, a jeszcze bardziej, gdy dodałem:

- Mam tylko ochotę na to, żebyś mnie wzięła w ramiona.

Gdy z wściekłości i nienawiści już prawie pękała, wbiłem ostatni gwoźdź:

- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych możliwości mężczyzn.

Sądzę, że teraz nie będę miał seksu do roku 2015... (z żoną) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...