Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

zlot.jpg

Aż się prosi żeby dorobić chmurki i komentarze do tego zdjęcia... Może ogłosimy konkurs o czym chłopaki gadają :) :)

A tutaj mały teścik hamulców z pozdrowieniami dla Kamila: :> :>

Miron przez te Twoje lampy nie będe mógł spaćw nocy... :decayed::naughty:

iii..... klocki do wymiany :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

powitał :hi: :hi:

Moje autko stoi u Dr Wojtka na przeglądzie :) :)

wymiana tarcz?? :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 09:16_________________________________________________

ale z ta predkoscia na dwupasie do cieszyna to bys do wieczora nie dojechal hyhy ..

on wiedział,że będą koledzy jeżdzic na spocie jego autem i w ten sposób chciał choć troche paliwa zaoszczędzić. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał :hi: :hi:

Moje autko stoi u Dr Wojtka na przeglądzie :) :)

wymiana tarcz?? :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 09:16_________________________________________________

ale z ta predkoscia na dwupasie do cieszyna to bys do wieczora nie dojechal hyhy ..

on wiedział,że będą koledzy jeżdzic na spocie jego autem i w ten sposób chciał choć troche paliwa zaoszczędzić. :kox:

:polew: :polew: :polew:

Kurcze jak wczoraj wyjezdzalem to rzeczywiscie dość mocno dobiłem przodem i mam troszke zderzak z przodu porysowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak wczoraj wyjezdzalem to rzeczywiscie dość mocno dobiłem przodem i mam troszke zderzak z przodu porysowany...

kurde siemian ... czy kiedykolwiek bedzie taki tydzien jak ty nie bedziesz musial nic z tym autem robic? ... przyjedziesz na spot i nie bedziesz mial o czym gadac wogole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak wczoraj wyjezdzalem to rzeczywiscie dość mocno dobiłem przodem i mam troszke zderzak z przodu porysowany...

kurde siemian ... czy kiedykolwiek bedzie taki tydzien jak ty nie bedziesz musial nic z tym autem robic? ... przyjedziesz na spot i nie bedziesz mial o czym gadac wogole :)

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak wczoraj wyjezdzalem to rzeczywiscie dość mocno dobiłem przodem i mam troszke zderzak z przodu porysowany...

kurde siemian ... czy kiedykolwiek bedzie taki tydzien jak ty nie bedziesz musial nic z tym autem robic? ... przyjedziesz na spot i nie bedziesz mial o czym gadac wogole :)

:polew:

Nie będzie :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 09:31_________________________________________________

Kurcze jak wczoraj wyjezdzalem to rzeczywiscie dość mocno dobiłem przodem i mam troszke zderzak z przodu porysowany...

kurde siemian ... czy kiedykolwiek bedzie taki tydzien jak ty nie bedziesz musial nic z tym autem robic? ... przyjedziesz na spot i nie bedziesz mial o czym gadac wogole :)

:polew:

Wojtuś a Ty nie czytaj forum tylko bierz się do roboty... :polew: :polew: :polew:

Nie no nie będe tak pisał bo jeszcze mi coś z autem zrobisz :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian pewnie dziś od rana przegląda net i szuka lamp na tyt do swojej furmanki :polew:

Wcale nie.

Już wczoraj całe allegro przeleciałem :decayed::naughty::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siemian pewnie dziś od rana przegląda net i szuka lamp na tyt do swojej furmanki :polew:

Wcale nie.

Już wczoraj całe allegro przeleciałem :decayed::naughty::polew: :polew: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 12:13_________________________________________________

pewnie mamy najbardziej odjazdowe miejsce na spoty w całym klubie :kox:

pewnie tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra .. przyszlo mi pudlo ze wzmakiem :) .. slawek moge cie prosic o porade dot pinow tego wzmaka ... i jakie kable kupic ? :)

Musiałbyś z tym podjechać, to się zobaczy czy coś da się dopasować. Muszę w etce wtyku poszukać też.

Miron :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra .. przyszlo mi pudlo ze wzmakiem :) .. slawek moge cie prosic o porade dot pinow tego wzmaka ... i jakie kable kupic ? :)

Musiałbyś z tym podjechać, to się zobaczy czy coś da się dopasować. Muszę w etce wtyku poszukać też.

ok spoko .. jak sie dzisiaj wyrobie to podjade wieczorem jakos .. bede dzwonil jakby co .. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian moje ledy tylne są do sprzedania :naughty:

9 tyś zł netto :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 13:33_________________________________________________ :mysli: o kurcze.........

:mysli: chyba za mało napisałem

jeszcze się chłopak zdecyduje i leżę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...