Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Siema. Moglby ktos zapodac linka do tej besti od miron78 ?

Juz znalazlem :kox: miron to Ty?

:polew:

tak ja :confused4: ale przed dentyską i goleniem............... a poza tym każdy może mieć gorszy dzień :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:27_________________________________________________

:hi:

Siema. Moglby ktos zapodac linka do tej besti od miron78 ?

szukaj kolego szukaj :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_mironowoz_cziii_30tdiq_sline_ledyrecaro19solarblack_edition-t86526.0.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:29_________________________________________________i nie besti - bo te zaczynają się od 400ps :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:30_________________________________________________A tak przy okazji to gdzie mam podjechać - rozumiem że nie pod Auchan ?[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:31_________________________________________________Ty Zielony - a czemu kłamiesz w pierwszym poście :disgust:

napisałeś "zapraszamy, mili ludzie, ciekawe dyskysje" - ostatnio jak byłem to jakoś miłych ludzi nie spotkałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Siema. Moglby ktos zapodac linka do tej besti od miron78 ?

Juz znalazlem :kox: miron to Ty?

:polew:

tak ja :confused4: ale przed dentyską i goleniem............... a poza tym każdy może mieć gorszy dzień :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:27_________________________________________________

:hi:

Siema. Moglby ktos zapodac linka do tej besti od miron78 ?

szukaj kolego szukaj :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_mironowoz_cziii_30tdiq_sline_ledyrecaro19solarblack_edition-t86526.0.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:29_________________________________________________i nie besti - bo te zaczynają się od 400ps :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:30_________________________________________________A tak przy okazji to gdzie mam podjechać - rozumiem że nie pod Auchan ?[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 10:31_________________________________________________Ty Zielony - a czemu kłamiesz w pierwszym poście :disgust:

napisałeś "zapraszamy, mili ludzie, ciekawe dyskysje" - ostatnio jak byłem to jakoś miłych ludzi nie spotkałem :decayed:

Bo mnie nie było :>

ok kupione :) hyhyhyh ... chce ktos sam wzmak ? :D kupilem dzisiaj za 150 a za 100 popchne ..ja to robie normalnie interesy :wallbash:

czemu sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to gdzie mam podjechać - rozumiem że nie pod Auchan ?

Ty Zielony - a czemu kłamiesz w pierwszym poście :disgust:

napisałeś "zapraszamy, mili ludzie, ciekawe dyskysje" - ostatnio jak byłem to jakoś miłych ludzi nie spotkałem :decayed:

Bo mnie nie było :>

Mnie pewnie też, bo ja zawsze jestem miły :>

Mapkę mamy w pierwszym poście, ale dojazd jest w sumie prosty ... jak pojedziesz od Cieszyna, to jak jedziesz w stronę BB jest McDonald's, w tym momencie skręcasz w prawo i lecisz w stronę gór cały czas prosto aż Ci się droga skończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecisz w stronę gór cały czas prosto aż Ci się droga skończy :)

nie pisz mu tak bo on ma Q i zajedzie na błatnią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie nie chce otworzyć - czyli rozumiem jadę dalej niż do Auchana ?[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:23_________________________________________________

lecisz w stronę gór cały czas prosto aż Ci się droga skończy :)

nie pisz mu tak bo on ma Q i zajedzie na błatnią :polew:

:polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:24_________________________________________________na 19 na bank :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie nie chce otworzyć - czyli rozumiem jadę dalej niż do Auchana ?

Nie nie, od Cieszyna to jest bliżej. O na T Y M zjeździe skręcasz w prawo. W górnym prawy rogu masz McDonald-a. Zresztą i ile pamiętam jest wcześniej tablica opisująca skręt na Jasienicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian wiesz już czy jutro z Twojej strony jest aktualne ?

na 99% będe jutro na spocie

i będziesz miał co masz mieć ? :)[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:34_________________________________________________

coś mi sie nie chce otworzyć - czyli rozumiem jadę dalej niż do Auchana ?

Nie nie, od Cieszyna to jest bliżej.

a to jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian wiesz już czy jutro z Twojej strony jest aktualne ?

na 99% będe jutro na spocie

i będziesz miał co masz mieć ? :)[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:34_________________________________________________

coś mi sie nie chce otworzyć - czyli rozumiem jadę dalej niż do Auchana ?

Nie nie, od Cieszyna to jest bliżej.

a to jeszcze lepiej :)

Jak mam mieć to będe miał :)

Tutaj mapka specjalnie dla Ciebie, bo wiesz, google i zumi sąza mało dokładne :polew: :polew: :polew:

mapka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ma jutro być nawet niezła - więc liczę na udany zlocik w Waszych rejonach :)[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:38_________________________________________________no to miej :wink4: i sprawdź czy to coś z nich schodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś dziwna ta pętla koło shela :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:42_________________________________________________

no wiem wiem, sprawdze jutro jak bede w BB :)

OK

no to myślę jutro się widzimy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak się jedzie od BB to trzeba skręcić w prawo i przejechać pod dwupasmówką :) :)

damy radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymbardziej, że pojadę od Cieszyna :)[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:48_________________________________________________

no to fajnie, oglądne sobie chętnie to Twoje wozidło :)

nie ma problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to od cieszyna skrecasz poprostu w prawo z dwupasmówki przy shellu i jedziesz aż Ci się droga skończy.

Tam zobaczysz kupe złomów i pomiędzy nimi błyszczeć będzie moją piękna perełka...

Wyróżnia się mocno na tle tych aut z milionowymi przebiegami :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...